Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi történik vele? Kérlek irjatok!

Mi történik vele? Kérlek irjatok!

Figyelt kérdés
Sziasztok van egy ismim nem bnő csak ismi és beszélgettünk azt mondta h késett a mensie 2 hetet és elkezdte anélkül szedni a fogamzásgátlót nem tudom azota mi van vele de ez nem normális ugye??Mi fog vele történni?Én megpróbáltam lebeszélni róla mit tegyek még?Vagy ne is aggódjak mert azért "belehalni nem fog"max megváltozik a hormonja v mi?? de meg fog majd jönni neki??Mert előtte állitolag elkezdte szedni de abbahagyata és ujra kell szednie.25/L.Lesz vmi baja v sem?Megfog majd köv hónapban jönni neki?És elkezd majd vérezni mivel első levél?Irjatok le mindent! Köszi eszti 23.
2010. júl. 14. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ez szerintem te vagy. Annyi kérdésed van-.-

nem kell egyből ismerösre fogni, be lehet vallani, ha csak egy ismerös lenne neked nem hinném hogy nagyon érdekelne hogy mikor fog neki megjönni... :D Hát ő biztos tudja mit csinál, hagyd rá

2010. júl. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Elmondta neked hogy mi a baja.Valószíüleg tanácsra vágyik.Menjen őgyógyárhoz.Ő elmondjA hogy mi történik vele.Kísérd el ha szertné.
2010. júl. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!