Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért történik ez velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik ez velem? (férfi társak/Lányok írjatok pls)

Figyelt kérdés
az a problémám, hogy úgy érzem mintha nem is léteznék az emberek számára... mármint főleg a nők számára, pedig nem vagyok ronda ember... 19 éves srác vagyok, tudom hogy nem a lányok dolga.. de amikor járom a várost, soha nem kerülök beszélgetős szituációkba, nem szólítanak le nem is szólnak hozzám, jó persze ha barátnőt akarok nekem kell leszólítani, de értitek? mintha levegő lennék.. keresztül bámulnak rajtam... nagyon irritáló, ez miért lehet?
2010. okt. 17. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ez nem a te hibád, az emberek ilyenek. menj végig pest utcáin: senki nem néz amásikra, sneki nem vesz tudomást a többiekről. A metrón az emberek bocsánatot kérnek ha a másikhoz érnek. teljesen abnormális. milliók között vagyunk magányosak, ne aggódj mindenki így járkl az utcán. Ha társaságra vágysz, kezdeményezz nyugodtan. Menj oda egy lányhoz és hívd el valahova.
2010. okt. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet mert semmi különleges nincs rajtad. Nem vagy ronda, nem vagy jó képű, nem öltözöl jól, nem öltözöl rosszul csak átlag vagy. Engem se szoktak megnézni utcán max 1-2 ember, de ez abszolút nem zavar. Téged se kéne. :)
2010. okt. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

valószínűleg igazából ronda vagy vagy túl alacsony...

a mai világban a jópasikon kívül minden pasinak teperni kell a nőkért... szóval ez általános.

2010. okt. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
első:mi 8ikán voltunk pesten a hungexpon kiállításon,a 85ös busszal mentünk a vonathoz,kis csaj 16éves kb majdnem elesett és megfogtam h ne essen már el,annyira nem volt képes h azt mondja h kössz pázdmeg..szval ez Mo..
2010. okt. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
van olyan is. de most nem arról beszéltem. Én minden nap pesten járok, és már egy ideje megfigyeltem milyen súlyos emberundorban szenvednek az emberek. Mindneki kínosan figyel a tömegközökön hogy véletlen se nézzen a másikra. ha mégis összenéznek, kínosan fordítják el a fejüket. Ha egymáshoz érnek úgy ugranak el mintha a másik leprás lenne. egyszerűen nem akarnak semmilyen kapcsoaltot létesíteni az emberekkel. arról már nem is kezdek el filozofálni hogy mennyire nem képesek köszönni az emberek ha bemennek egy boltba, ha felszállnak egy helyi járatra (nem bkv) stb... a kiscaj akit említettél paraszt volt, ez van...
2010. okt. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1ső és utsó.. nagyon jól megfogalmaztad, én 2hete költöztem fel Pestre és tényleg:D:D ledöbbentem, hogy mi van.. rohan az a sok ember, de merre? robotok. De én mindig direkt belenézek a fejükbe és mosolygok..nah ekkor a mellettem ülő srác megkérdezte, h kettyós vagyok-e.. hát mondom kösz:D
2010. okt. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

olyat én is szoktam ugyhogy ne lepődj meg ha valaki szégyenérzet nélkül visszavigyorog:D

egyébként tényleg hülyének néznek ha nem fapofával mész, de ez ne zavarjon. kimondottan vicces ahogy meglepődnek rajta hoyg neked még nincs tele a f*szod a tömeggel és a bkv-val (leglaábbis nem mutatod)

Ha ráérsz kedves utolsó, kísérletezz vele hogy reagálnak különféle megmozdulásokra. hajnalban a legviccesebb ;) akkor szerintem mkészek rádhívni a dilidokikat ha pöppet is normálisan viselkedsz:D

-elsőésutolsó:)

2010. okt. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
:D:D:D fuh most direkt megcsináltam amúgy, hogy belebámulok a fejükbe, de durwán elfogott a röhögőgörcs és hát igen, akkor nem is tagadhattam volna le, h nem e világi vagyok. mind1. De durva, partira mentem sajna vilivel meg metróval s basszus.. úgy lenéznek az emberek ha nem tucat cuccban vagy, h vmi hihetetlen.. s mondom mi van itt? pesten vagyunk v nem? akk semmi sem új itt? hihetetlen. Am lehet még így is normálisakkal összefutni, de a tipikus 30as kiégett nők.. fuh. Amikor világos van és közlekedek hát mondjuk eléggé levitte a pozitivitásom, de nem akark én is érzelmi hulladék lenni:D
2010. okt. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!