Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért késik már 2 hete a...

Miért késik már 2 hete a menstruációm?

Figyelt kérdés

Eddig nem volt baj mindig akkor jött meg amikor kellett maximum 1-2 napot késett.De most már 2 hete meg kellett volna jönnie.Biztos hogy nem vagyok terhes mivel nem voltam együtt senkivel.Iskolába dolgozatok előtt szoktam csak stresszelni de egész évben és eddig ez nem volt probléma.Jövő hét végén megyünk kirándulni és jó lenne ha már letudnám.Tegnap bele ültem forró vizes kádba ma pedig egy kevés ideig csináltam az aviva pánik gyakorlatot.Mit csináljak még hogy megjöjjön?

15l


2015. máj. 20. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Még azért nagyon fiatal vagy, ha egy teljes hónap is kimarad, az is normális. Majd megjön.
2015. máj. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyrészt valószínű,hogy még nem állt be a menstruációd,másrészt a stressz simán lehet kihatással rá. Nekem is volt,hogy 2 hetet késett mert ideges, stresszes voltam. Túlságosan rágörcsölsz,szerintem az is a baj!

Próbálj meg megnyugodni és nem idegeskedni,megjön majd,ne aggódj!

2015. máj. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2015. máj. 22. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!