Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kesik vagy kimarad a menstruac...

Kesik vagy kimarad a menstruaciom. Miert?

Figyelt kérdés
Februar 22-en majd aprilis elsejen jott meg utoljara. Azota semmi. 15 eves vagyok masfel eve menstrualok. Ez igy meg normalis? Szuz vagyok, terhes nem lehetek.Nogyogyaszhoz nem szeretnek menni. Kerlek segitsetek.
2015. máj. 15. 17:00
 1/3 anonim válasza:

Hany kg vagy?

ez is befolyasolhatja

2015. máj. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
48 kg vagyok.
2015. máj. 15. 18:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Viszonylag picit későn jött meg a mensid,ha bele gondolok hogy nekem 11 évesen már megjött,meg sokat lehet olvasni hogy 11-12 éveseknek meg van már.De lényegtelen.


Az első években a mensi késhet,korábban jöhet meg,vagy akár ki is maradhat.Ez normális.


A legtöbb esetben eleve napra pontosan nem szokott megjönni a mensi hiszen 21-28 napra kell megjönnie,tehát alapból 7 nap eltérés lehet.Lehet egyik hónapba 22 napra,másikba meg 28 napra jön meg.

2015. máj. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!