Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A frigiditás gyógyítható?

A frigiditás gyógyítható?

Figyelt kérdés
Nem hiszem, hogy egyedül lennék a problémával. Nálam ez elsősorban betegség nem pedig lelki okok miatt alakult ki... Hyperandrogén szindrómám van, ami 12-13 éves koromban kezdődött és többekközt csökkent libidót okozott. Kaptam hormonkezelést a ciszták miatt, az orvosok szerint meggyógyultam, de a frigiditás maradt... nem vagyok szűz, de nem is élvezem a szexet. De nem csak az orgazmus bajos, már a vágy sem alakul ki. Ha fel is izgulok az érzés pillanatok alatt elszáll. Olvastam sok marhaságot ezzel kapcsolatban, kevesebb cukor, több B5 és D vitamin, de nekem inkább néhány személyes tapasztalat segítene (nők véleménye hasonló problémával). A rossz sex hendikep a pasizásban, párkapcsolatban meg úgy általánosságban véve sz*r. Van ötletetek mi segíthetne?

2015. máj. 13. 18:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Először is keress fel egy jó endokrinológust, aki még egyszer ellenőrzi a hormonszinteket. Ha ez negatív, akkor szexológiában járatos pszichológus a következő lépés.
2015. máj. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!