Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan gyogyithato ez meg?

Hogyan gyogyithato ez meg?

Figyelt kérdés
Amikor nagyon nevetek alig birom visszatartani hogy ne pisiljek be, egy par csepp igy is kijon. Nagyon kellemetlen, ilyenkor nem tudom hogy a nadragomon latszik e, csak erzem hogy egy picit bepisiltem. Ha jobban kell pisilnem akkor pedig mozdulni alig birok, meg kell alljak par percre, hogy ne tortenjen baj. Hallottam rola hogy ez altalaban idosebb nokkel fordul elo, orvoshoz kene mennem vagy intim tornatol tenyleg elmulna? 15/L :(
2014. aug. 28. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Orvosnak is el kell mondani. Lehet, hogy ő is javasolni fogja az intim tornát. Azzal nagyon jól helyrehozható.
2014. aug. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Addig is használj betétet a bugyidban
2014. aug. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azért lehet ez mert ellazultak ott az izmok amin intim tornával erosithetsz
2014. aug. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Intim torna, Kriston Andrea honlapját keresd meg a neten és mihamarabb iratkozz be tanfolyamra, akár hozzá, akár más trenerhez, akit ő képzett, országszerte vannak trénerek. Nagyon fiatal vagy és emiatt mindenképp jó lenne ha dokihoz is mennél, mert jó lenne tudni, hogy mi a háttere ennek a panasznak. Kriston Andreanak akár e-mail-t is irhatsz, nekem is válaszolt ismeretlenül és ő ennek a témának a szakértője, dokit is tud aajánlani.
2014. aug. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2014. aug. 29. 06:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!