Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most ez baj vagy nem?

Most ez baj vagy nem?

Figyelt kérdés

Lehet hülyén hangzik...de még a mellem is szőrös,meg a két mellem között...most ezt majd kinövöm vagy ez valami probléma?

Kérem komoly válaszokat nem elhülyéskedve,meg nem kell leoltani :)

Válaszokat előre is köszönöm (Lány vagyok)



2015. máj. 11. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Most majd jönni fognak a kommentek, hogy rohanj orvoshoz, mert hormonproblémáid vannak, és (természetesen) újabb adag hormonnal majd kikezelik... Nem fogják. Hasonló cipőben járok, nem tudom nálad mennyire súlyos a dolog. Egyébként egyet is értek az orvosokkal, nagyobb kárt tudnak okozni a testedben egy ilyen kezeléssel, mint amennyi haszna lehet. Így inkább hazaküldenek, hogy epiláld le. Én is ezt javaslom. Túl lehet élni ezt a "traumát", a férjem még soha a büdös életben nem vette észre, hogy szőrtelenítek, pedig a hasamon is kell, igaz, azért messze nem olyan mint pl. a lábam. Jah, és a másik kérdésedre válaszolva sajnos kinőni nem fogod. :-/ De vigasztaljon a tudat, hogy nagyon sok más nőnek is van ez a problémája, csak senki nem reklámozza. Szóval fel a fejjel. :)
2015. máj. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha hormonproblémád van, azt kezeltetni kell, nem borotvával, epilátorral, vagy gyantával nekiesni, mert később nagyobb bajt is okozhat, ha nem kezelteted! Más bajod nincs? Menstruációd rendben van?
2015. máj. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!