Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tennétek, éreznétek a...

Mit tennétek, éreznétek a helyemben?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok.

A havi menstruációm teljesen rendszertelen (hol van, hol nincs). Van, hogy egy akár két hónap is kimarad... Tudom ez ebben a korban normális.

A baj csak az, hogy nekem 10 éves koromban jött meg. Akkor '' kifejlődtem'' azóta semmit nem nőltem, változtam...

Mikor két évvel ezelőtt elmentünk orvoshoz, két adag gyógyszert írt ki, ami meghozta és két évig normális volt ( nem pontos de nem annyira összevissza.)

Idén januárban megint elmentünk, (mert már 3 hónap is kimaradt.) kaptam két adag norcolutot ( azt hiszem) és meghozta... Előző hónap megint kimaradt... Ráadásul másfél hétig barna váladékozásom volt, anya beszélt a dokival most valami hüvelykúpot adott...

Nem tudom, hogy most ez normális vagy ennyi év után már nem... Kérlek segítsetek, ti mit tennétek? Félek, nem akarom, hogy valami komolyabb baj legyen a vége... Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. máj. 11. 14:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Valami komolyabb orvost kellene kerìteni.
2015. máj. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Állítólag a megye legjobbja. :/
2015. máj. 11. 15:23
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kellett volna kétpofára gyógyszert zabálni. Nekem is 2 évet kimaradt, gyógyszert írtak fel. Nem szedtem be, mert ezek többet ártanak, mint használnak. Aztán egyszer csak a 2 év után megint megjött, azóta pontos. 18L
2015. máj. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Szerinted várnom kellene?
2015. máj. 11. 19:38
 5/16 anonim ***** válasza:

Igen, várnod kellett volna. Én is vártam.

Tudtam, hogy semmilyen bajom nincsen, mert az orvos rendesen kivizsgált. Gyógyszert nem akartam szedni, mert azután meg a hiánya miatt nem jönne meg.

2015. máj. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De honnan lehettem volna benne biztos, hogy nincs bajom. Öt év után... Az orvos a gyógyszert látta jónak. Most ne bízzak a saját orvosomban?
2015. máj. 11. 22:11
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Eszel rendesen? Ha sovány vagy és nem eszel elég húst, attól is lehet ilyen problémád. Szedjél B12 vitamint!
2015. máj. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Bízhatsz a megye "legjobb" orvosában, meggyógyított?
2015. máj. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

NEM jött meg, a gyógyszer nem meghozta, hanem MEGSZÜNTETTE! Azt, ami ki sem alakult normlisan.

Sok hüye orvos írja fel a hormonbogyót - naná, abban van a máni -, ahelyett, hogy elküldene kivizsgálásra.


Válts dokit, mert ez a xy legjobbja egy kalap szrt sem ér.

2015. máj. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezt egy nőgyógyász doktornő írta:

""Rendszertelenül menstruáló nőknek fogamzásgátlót adni MŰHIBA!" - Ezt sok évvel ezelőtt határozta meg az Országos Szülészeti - Nőgyógyászati Intézet. A fogamzásgátló nem a rendellenességet szünteti meg - ami abból áll, hogy a hormon rendszere elégtelenül működik - hanem becsapja a pacienst, mert VÉRZÉST INDUKÁL 28 naponta, ami azonban nem menstruáció, hanem megvonásos vérzés, és ez a beavatkozás az eredeti rendellenességet: a hormon rendszer hibáját még tovább rontja. Eredménye: amikor gyereket szeretne, még inkább nem lesz menstruációja.

A rosszul működő hormonrendszert nem elfojtani kell még jobban, hanem kijavítani! Ez persze sokkal nehezebb feladat, mint odalökni egy fogamzásgátló receptet, és ezzel becsapni a beteget! "

2015. máj. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!