Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mindig máshogy jön meg a...

Mindig máshogy jön meg a mensi ez baj?

Figyelt kérdés
18 leszek idén, kb 12 évesen jött meg először, sosem számoltam, hogy mikor fog megjönni újra, csak tudtam, ha azelőtti nap fáj a hasam akkor másnap megjön. Osztálytársam mesélte, hogy megy nőgyógyászhoz, mert késett neki 4 napot. Elkezdtem számolgatni visszamenőleg, mert az első napot minig tudtam hogy mikor jött meg, nekem folyamatosan késett vagy előbb jött meg, mikorhogy és ezt így kb 6 éven keresztül?!...most mit csináljak? Mert engem ez nem zavar csak félek hogy ez egészségügyileg rossz.

2015. máj. 11. 01:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Dehogy rossz, nem mindenkinek jön meg napra pontosan ugyanannyi időnként... S amúgyis változékony, hosszúságra, erősségre se ugyanannyi végig az évtizedek alatt... Ez természetes.

Én sem számoltam soha, de néha megjegyeztem az időpontot, onnan tudom, hogy kicsit összevissza, no nem hetekkel, de napokkal eltér a "szokásostól". Ezzel nincs bajom.


Az első években pedig egészen összevissza is lehet, az is normális. Kell idő, míg beáll.


Sosem olvastad, hogy valakinek késik meg előbb jön, mint számolta? Rengeteg ilyen eset van.

2015. máj. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
4 nap késés után dokihoz ment? Ez szerintem totál felesleges. Nekem néha 3-5 nappal hosszabb-rövidebb, de ez teljesen normális, felesleges az orvost ostromolni vele.
2015. máj. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szinte senkinek se jön meg napra pontosan mert 21-28 napra kell megjönnie és azért ott 7 nap különbsêg van.


Szinte csak akik fogamzásgátlót szednek azoknak jön meg napra pontosan,de csúszás mêg ott is előfordulhat.


A rêgóta menstruálok nak is kimaradhat,késhet vagy korábban jöhet meg pár nappal.



Az osztálytársad eléggé elsiette az orvoshoz menetelt!!!!

2015. máj. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!