Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon csíp a hüvelyemnél, de...

Nagyon csíp a hüvelyemnél, de mitől? Lehet felfáztam?

Figyelt kérdés
Pár napja keződött ez a szúrós, égető érzés, viszont a hüvelyemben érzem, ha pisilek abszolút nem csíp. 18l
2015. máj. 9. 09:40
 1/8 anonim ***** válasza:
A hüvelyváladékod milyen, van színe/szaga? Nem valószínű a felfázás, mert az valójában a húgyutakban lévő gyulladást jelenti. Nőgyógyászhoz menj, valamilyen fertőzés lesz.
2015. máj. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

Ez nem felfázás, a húgyhólyaghurutot szokták köznyelven felfázásnak hívni, ami a húgyutak fertőzéses-gyulladásos betegsége. Akkor érezhetnél csípő, fájó érzést pisilésnél, gyakori vizelési ingert, esetleg alhasi fájdalmat, illetve jelentkezhetne akár véres vizelet.

Ez, amit érzel, ez nagy valószínűséggel hüvelyi fertőzés-gyulladás. Ezzel viszont viszont menj orvoshoz, mivel itt is lehet bármilyen kórokozótól, gomba, baktérium és hogy pontosan mi az és milyen a legmegfelelőbb kezelés, azt orvos fogja neked megmondani!

2015. máj. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mult vasarnap jott meg, viszont 8 hónapig nem jott meg. Most jelenleg a valadekom barna, de ezt csak a menstruációra tudom fogni... Bar mar 4 napja elmult a menstruációm.. De a valadekom sötétbarna..
2015. máj. 9. 10:19
 4/8 anonim ***** válasza:
És voltál nőgyógyásznál az elmúlt hónapokban, hogy nem menstruálsz? Azonnal keress fel egy orvost, mert semmiképpen sem jelent jót, ami most történik veled!
2015. máj. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Persze voltam,irt fel nekem 10 napos gyógyszert, ennek koszonhetem hogy megjott. Mondta amint elmulik menjek vissza. Jovoheten megyek idopontert. De mi tortenhet velem?
2015. máj. 9. 11:14
 6/8 A kérdező kommentje:
Addig milyen gyogyszert vagy kupot vegyek? Hatasos lesz?
2015. máj. 9. 11:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Mivel vizsgálat nélkül nem tudni, mi bajod van, így semmit ne vegyél rá. Lehet, hogy csak ártani fogsz vele. Ha nagyon elviselhetetlen a dolog, lehet menni nőgyógyászhoz sürgős ügyekben időpont nélkül is.
2015. máj. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Őőő, magyarul NEM jött meg, csak a gyógyszer bekavart és csinált valami mesterséges szrt.


Nem gondolod, hogy inkább ITT kéne kezdeni? Hogy MENSTRUÁLJ, és ne hormonnal...

2015. máj. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!