Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Viszket és csíp a hüvelyemnél....

Viszket és csíp a hüvelyemnél. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Folyásom nincs, nem túrós, csak picit ég és viszket. Januárban volt császármetszésem, mely után 10 hétig véreztem. Nem tudom most mi tévő legyek. Vegyek-e a patikába valamit, vagy menjek orvoshoz? Volt már valakinek hasonló? Mivel tudom itthon kikúrálni magam? Mit vegyek a gyógyszertárba?

Eddig semmi bajom nem volt, múlthét pénteken voltam egy kórházi mosdóba, mely nem a higéniáról volt híres. Természetesen nem ültem rá a wc-re, de a pisilést el kellett intéznem valahol. Erre gyanakszom, hogy esetleg ott szedtem össze valamit ami most jelentkezik. Mindig figyelek a higéniára, úgyhogy akik szemétkedni akarnak velem azok kerüljenek. Köszönöm



2015. ápr. 22. 12:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, menj el orvoshoz.

Én elmennék, mivel nem tudhatod pontosan mi ez, de biztosan valamilyen fertőzés. Úgy alapban megpróbálnám a Canestent, hátha gomba.

De mivel nem olyan régen szültél, talán még ott belül is érzékenyebb vagy és nem lenne jó, ha a megfelelő kezelés hiánya miatt beljebb terjedne a fertőzés. Szóval én a helyedben most nem kísérletezgetnék otthon.

2015. ápr. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!