Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem tudom mindig használ...

Miért nem tudom mindig használni a tampont?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, még szűz. Eddig mindig betétet használtam mert nem mertem kipróbálni a tampont, viszont viszont az előző menstruációmnál rá voltam szorulva, hogy tampont használjak mivel nem volt más. Normállal kezdtem, a másodikat nagy nehézségek és fájdalmak árán sikerült rendesen felhelyezni. Most pedig szeretnék tampont használni mert sokkal jobbnak találom már így, hogy próbáltam, viszont nem tudom felhelyezni még a minit se. Egyszerűen nem megy fel, és szörnyen fáj. Pedig most itthon próbálom, szóval sokkal nyugodtabb körülmények között.


Miért nem megy? Gyakorolni kell ezt is?


2015. máj. 8. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet, hogy nem jó szögben próbálod felhelyezni, vagy nagyon szoros és nem túl rugalmas a szűzhártyád. nem tudom, hogy szoktál-e maszturbálni, de ha nem, az is lehet a gond forrása.
2015. máj. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet olyan a szűzhártyád, hogy nem tudsz tampont használni.
2015. máj. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kezdetben az se jó, ha kevés a menses, olyankor tapad, és nem csúszik a tampon.

Ne felfelé, hanem 45 fokban hátra próbáld.

A testhelyzetek is segíthetnek, azokkal is próbálkozhatsz.

A tampon fajtája se mindegy, ki kell tapasztalni, melyik a legjobb neked.

2015. máj. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!