Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampont lehet használni...

Tampont lehet használni éjszakára?

Figyelt kérdés
Van itt olyan aki használ? Nagyon erős a menstruációm, és az éjszakákat nem mindig bírja ki a betét. (akármilyen ultra extra éjszakai is lehet)
2015. máj. 6. 07:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 30 éven keresztül használtam. Nem volt soha semmi probléma vele, a betétet nem bírtam, mert egyrész azonnal fertözödött a gáttájékom, másrészt mindig átáztam vele (meg az ágy is)
2015. máj. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy lehet használni. De azért arra készülj fel, hogy 8-9 órát az sem fog bírni, ha erősebben vérzel (meg nem is túl egészséges annyi ideig bent tartani!)

Én régebben az ilyen éjszakákon inkább felkeltem egy cserére, minthogy reggel ágyneműhúzással, és mosással indítsam a napot... :)Kipróbálhatnád Te is :)

2015. máj. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tampont hasznalok,plusz betetet, ha netalantan baleset lenne.
2015. máj. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet.
2015. máj. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is azt használok... de brutál. Beteszem 11 felé, és sokszor 3 fél4-kor arra kelek, hogy jön a vér mellette. Mivel ilyenkor éberebben alszok, soha nem volt baleset - szerencsére, mert hófehér a matracunk :D
2015. máj. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is tampont használok este is, mert különben reggelente moshatnám az egész ágyneműt... Arra figyelj, hogy 6-8 óránként cseréld, mert ha sokáig bent van, az sem egészséges. És egy betétet is tegyél be, nehogy baleset legyen. :)
2015. máj. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2015. máj. 12. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!