Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan bírnám megúszni?

Hogyan bírnám megúszni?

Figyelt kérdés

Már egyszer úgy "úsztam" meg az úszást, hogy kikönyörögtem, hogy ne kelljen úsznom. Másodjára tényleg véletlenül otthon felejtettem az úszás cuccomat. Ma pedig megjött és csütörtökön lesz úszás. Hogyan bírnám megúszni ezt az egészet?

(Az úszástanárom egy 24éves pasi) Ezért nem állhatok oda elé azzal, hogy: hé haver!megjött ezért ma nem úsznék......


2015. máj. 5. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Pedig csak ennyit kéne tenned. Persze nem le haverozni a tanárt, de valami hasonlót mondani tisztelettudóan. "Tanár úr! Éppen megvan a havim és felmentést kérek az úszás alól!" Ennyi! Meg kell hogy értse.
2015. máj. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Anyukáddal irass egy papírt, hogy egészségügyi okokból csütörtökre felmentést kér az úszás alól.
2015. máj. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ok köszi majd íratok
2015. máj. 5. 16:37
 4/5 anonim ***** válasza:

De mindegy, mert akkor is tudni fogja, hogy megvan.


De könyörgöm, nem 14, hanem 24 éves a pasek, neki ez tök természetes, mit görcsölsz feleslegesen?!

2015. máj. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek!

Anyukáddal való iratás több okból is jó, egyrészt nem kell beszélgetned róla a manussal, másrészt igazolás is, hogy nem füllentesz..

2015. máj. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!