Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mi lehet a bugyimba?

Ez mi lehet a bugyimba?

Figyelt kérdés
(még nem menstruálok) csurom "viz" ott lent és nem tudom miért.és csillog. fekete a bugyim ha megjött volna gondolom azért piros lett volna a bugyim nem? mi lehet ez? s.o.s
2015. máj. 2. 21:14
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
58%
Ja és emiatt ne hasznlj tisztasági betétet, mert akkor kb minden nap használhatnál. És a puncidnak abszolút nem egészséges, mert nem tud szellőzni, és így sokkal könnyebben fertőződhetsz. Tehát csak akkor tegyél be betétet, ha már menstruálsz, amíg csak fehérfolyásod van, addig ne!
2015. máj. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Drága 31-es, lehet, hogy te ilyen igénytelen vagy, hogy trutymósan dobálod le a bugyidat, ok. De ne biztasd már erre a kérdezőt!


Értelmes nő igenis tisztaságizik, minden nap!

2015. máj. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Mindenképpen használj tisztaságit, természetesen.
2015. máj. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam, mert teljesen bepálik lent, és így sokkal könnyebben lehet fertőzéseket elkapni. Egyébként nem is folyik annyira, hogy kelljen. Gyűlölném, ha egész életemben minden nap "pelenkában" kellene lennem...
2015. máj. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
42%

A tisztasági nem pelenka,már mm vékonyságut is lehet venni.


Aki igényes nem lesz egész nap váladékos bugyiba,a betétet könnyen cserélgetni lehet.

2015. máj. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Én nem cserélgetem, mert zavar, plusz csak fél négyzetcentiméter van maximum, azt meg elviselem. És van mosógép, az meg kiszedi.
2015. máj. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Engem meg az egész napos nedves érzet zavarna,és némi szaga ennek is van,az is.
2015. máj. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!