Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16eves vagyok valami valadek...

16eves vagyok valami valadek szokott lenni a bugyimba. Mitol van ez?

Figyelt kérdés
2014. máj. 4. 00:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Első körben fertőzésgyanús. El kell menni nőgyógyászhoz, az vesz kenetet, és majd megmondja.
2014. máj. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen szinu, milyen szagu? Lehet siman nemi eres es akkor feher folyas, oontosabban szintelen es szagtalan kell legyen, de picit savanykas jellegzetes illata van a normal enyhen feheres huvelyvaladeknak. Kis mennyisegben normalis. Menstrualsz mar? Ha meg nem voltal anyuddal ideje nodokihoz is elmenni (foleg ha mar menstrualsz, ha nem akkor a folyas miatt, hogy megallapitsa biztos nem fertozes).
2014. máj. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sztem a kérdező simán csak fehérfolyásra gondolt, nem kell mindjárt fertőzéssel, meg isten tudja mivel ijesztgetni (mondjuk úgy általában észrevettem, hogy ha itt vkinek kicsit jobban viszket vmije az átlagnál, akkor már gombás rákja van, na mind1). Kérdező: ilyen mindenkinek van, kinek több, kinek kevesebb, kinek csak peteéréskor, kinek állandóan. Akkor kell kétségbe esni, ha megváltozik a színe, szaga, tehát mondjuk zöldes lesz és bűzös, az utalhat esetleg fertőzésre. Ha bizonytalan vagy, konzultálj egy nőgyógyásszal, mert itt senki sem az sajnos (bár többen annak hiszik magukat :D)
2014. máj. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincs semmi bajod!

Fehérfolyásnak nevezik és a hüvely tisztulására szolgál.

Minden nőnek van valamennyi.

2014. máj. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!