Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barnás váladék volt az alsó...

Barnás váladék volt az alsó fehérneműmön mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Még nem jött meg de lassan ott az idő szerintem. nem görcsölök semmi bajoom de ma ezt fedeztem fel.

2014. máj. 2. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
barna=vér ...mi a kérdés?
2014. máj. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Barna hüvelyváladék :

4 oka:


Nőgyógyászati fertőzés.

Fogamzásgátló tabletta szedése.

Enyhébb hormonális rendellenesség.

A ciklus közepén a peteérés kísérőjelensége.

2014. máj. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
megjött
2014. máj. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De még eggyáltalán nem sok. És miért barna, valami bajom van ?
2014. máj. 2. 20:55
 5/9 anonim ***** válasza:

mert kevés a vér, mire leér, megalvad

nincs semmi bajod, menstruálsz

2014. máj. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy bajod lenne. Hány éves vagy...bizonyos kor fölött hormonhiany miatt kezdődhet így a menszesz. (egyik elozo idezte a 4 okot ez aközött szerepelt (hormonrendellenesseg), de azert nem veszes, lehet atmeneti problema is.

Nekem par éve egyszercsak kezdődött ez a barnásan indulö menszesz, sokaig azt hittem nem gond, aztan kozepidoben is kis barnazas, na az hiaba a peteerest is jelezheti magyarazat, nekem nem tetszett. Aztan kozben mas miatt kiderult, dermoid ciszta volt az egyik petefeszken. Azt kimutottek, utana kozepidos barnazas soha tobbet nem volt, de sajnos a menszesz elejen levo barnazas egy vetelest kovetoen visszatert. (a mutet es a veteles kozott rendesen kezdodott a verzesem).

Ezt csak azert irtam le, mert 99%, hogy ezt egyszeri alkalommal nem kell komolyan venni, de ha nem tinedzser vagy, hanem evek ota menstualsz, akkor ha eddig soha nem így kezdődött a te sajat menszeszed, hanem ez új jelenség és egy hónap múlva ismétlődik, akkor menj el nőgyógyászhoz.

t

2014. máj. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mint ahogy fent is írtam még nem jött meg... DE 16
2014. máj. 2. 21:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Most jött meg!!! sokszor ilyen az első menstruáció
2014. máj. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget,így itthon is tudtam tisztázni mindent anyummal.
2014. máj. 2. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!