Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mi lehet a bugyimba?

Ez mi lehet a bugyimba?

Figyelt kérdés
(még nem menstruálok) csurom "viz" ott lent és nem tudom miért.és csillog. fekete a bugyim ha megjött volna gondolom azért piros lett volna a bugyim nem? mi lehet ez? s.o.s
2015. máj. 2. 21:14
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
már tiszta ideg vagyok,de lenyugszom
2015. máj. 2. 21:48
 22/37 A kérdező kommentje:
most jutott eszembe suliba rá ultem a wc-re kaphattam valami fertőzést el?
2015. máj. 2. 21:58
 23/37 A kérdező kommentje:
mert egyáltalán nem tiszták ott a wc-k
2015. máj. 2. 21:58
 24/37 anonim ***** válasza:
Ez simán fehérfolyásnak tűnik, ami természetes dolog, a hüvely tisztítja saját magát belülről. Ha sok van neked, tegyél be tisztasági betétet, akkor nem lesz olyan a bugyi. Ha fertőzés szedsz össze, akkor viszket és erősen kellemetlen szagú lesz a hüvelyed. Ha nem tapasztalsz ilyet, ne aggódj, csak simán folyás van, ami természetes dolog ilyen korban. Lehet, hogy ez a menni előjele, legyen a táskában szárnyas betét, ha kell tudd használni.
2015. máj. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
mensi*
2015. máj. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Semmi bajod sincs, feltehetőleg fehérfolyás az, amit leírtál. Ez minden nőnek van, csak van akinek nagyon picit.
2015. máj. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs semmi bajod.
2015. máj. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

A fehér váladék az feher folyás minden nőnek és tini lányoknak is van,a hüvely tisztulását szolgálja.Ez normális dolog,akár 9-10 éves kislánynak is lehet már.


A serdülés előjele ez.Ez vagy fehér vagy színtelen pici szaga persze van,hiszen ez is testnedv és minden testnedvnek van szaga.Használj tisztasági betétet hogy a bugyid tiszta maradjon.


Ha el kezd megszáradni sárgás,pisire emlékeztető lesz a színe és kicsit erősebb a szaga is.


Tinikorban van hogy néha több váladékot termel a szervezet amikor megtörlöd a nunid pisilés után,van hogy száraz legyél ott több wc papír kell szárazra töröld.De ez is normális.


A mensi van akiknêl a fehér folyás előtt már megjön,de sokaknak csak utána.A fehér folyás után napokkal,hónapokkal,évekkel jöhet meg a mensi.Ez mindenkinél másképp van.


Picit a mensiről is írok.Az első mensi van hogy először csak barna színű váladék vagy lehet a színe rozsda és narancssárga színű is,de ez megint egyên függő van akinek pár óra múlva már rendes vér jön a hüvelyéből,de van aki pár napig csak barnázik(barna anyag folyik).Van hogy a mensi utolsó pár napján is barna vagy fekete színű folyás van már csak.A hüvelyből olvadt vér is szokott távozni.


Az első pár évben a mensi kimaradozhat,késhet vagy korábban jöhet meg.A has görcsölhet(nospa jó rá),a cici feszülhet.


Ha megjött az első mensi pl május 3.-án akkor a következő mensi idejét úgy tudod kiszámolni,hogy az előző mensi első napja után 21-28 napra jöhet meg a következő mensi.


Tehát május 3 után 21-28 napra jöhet meg a következő.

2015. máj. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

Semmi bajod,fehér folyásod van,az meg normális.


Hány éves vagy hogy ezt nem tudod?


Én 11 évesen már menstruáltam,meg folyásom is volt és tudtam mi ez.Az osztályból a legtöbb lány 11.5-12.5 évesen már menstruált.

2015. máj. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

Ne hisztizz már ennyit, aggódó kérdező! :D

Ez csak egy fehérfolyás. Minden nőnek van. Kinek több, kinek kevesebb. Ez a hüvelyből folyik, mert így tisztítja magát, és óv meg a fertőzésektől. Az a természetes, ha mindig van egy kicsi. Ha nem büdös, akkor nem fertőzés. Általában fehéres-sárgás nyúlós színű. Ez nem csak menstruáció előtt kezd el termelődni, hanem akár hónapokkal előtte is, így azt senki nem tudja megmondani Neked, hogy mikor fog megjönni az első. Teljesen természetes, ne parázz ezen! Például ha meglátsz egy számodra helyes fiút, akkor is folyhat belőled fehérfolyás, hiszen ez síkosítja a hüvelyedet. 18L

2015. máj. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!