Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 80éves nagymamámnak leszakadt...

80éves nagymamámnak leszakadt a méhe, de a körzeti orvos azt mondta hogy már őt nem műtik meg. Van valami megoldás erre?

Figyelt kérdés
2010. febr. 22. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szegény,mennyit szenvedhet!mielőbbi gyógyulást neki!
2010. febr. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keressen fel egy nőgyógyászt. Mi az, hogy nem műtik meg? Mert 80 éves? És? Attól szenvednie kell? Agyon ütném az ilyen orvost. Bocs, hogy felháborodtam, de biztosan tud a nőgyógyász megoldást.
2010. febr. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a műtétnek (altatás, kórházban fekvés, kórházi fertőzés esetleges elkapása) az ő korában nagyobb a kockázata, mint annak, hogy így maradjon. A nőgyógyászt azonban én is jó ötletnek tartom megkérdezni, elvégre ez az ő szakterülete.
2010. febr. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Biztos hogy azért nem műtenek mert az altatásól nem biztos hogy ennyi idős korban még felébrednek.
2010. febr. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyébként szerinem is nőgyógyászhoz kéne mennie..:(
2010. febr. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Az én nagymamám kb 65 éves, neki is ugyan ez volt a problémája, 2 hete műtötték! A te nagymamidat is meg kéne műteniük... Ha szeretnél, írj privátot!
2010. febr. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vidd el egy jó nőgyógyászhoz. Nem kell altatni a műtéthez, meg lehet csinálni epidurális, vagy spinális érzéstelenítésben is. Én láttam 80 éves néni műtétjét ilyen módszerrel, kivették a méhét. Végig ébren volt, de nem érzett semmit. Minden megoldható, csak megfelelő szakember kell. Ne hagyd, hogy szenvedjen. A háziorvosok néha még a náthát is félrekezelik....Majd írj, hogy sikerült-e valamit intézni. Attól, hogy 80 éves még nem kell lemondani róla. A legtöbb orvos úgy beszél az emberekről, mintha valami tárgy lenne. Van persze kivétel is szerencsére. Amikor az én nagymamám került kórházba az orvos a képünkbe vágta, hogy max 2 hónapja van hátra, és nem tudják kezelni... Nehogy te is így járj. Nem kell belenyugodni. Ha az egyik nem akarja megműteni, menj máshoz.
2010. febr. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És ki állapította meg, hogy leszakadt a méhe?
2010. febr. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem tom vidd nőgyógyászhoz de az télleg igaz hogy az orvosok az embereket tárgynak nézik meg sok csak azé orvos hogy jó legyen a fizuja gondolj bele most egy orvos keres 100 fölöt a eladó az meg 80-95 között!!!
2010. márc. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!