Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor jön meg az alábbiak...

Mikor jön meg az alábbiak alapján?

Figyelt kérdés

December elején töltöm a 14-et, és még nem jött meg. Az osztályban már mindenkinek megjött, csak nekem nem. Tudom, hogy még elér, de kezd ciki lenni a fiúk előtt is, mert bármennyire hígagyúak is tudnak lenni, és bármennyire lassú a felfogásuk, ennyit tudna következtetni torna órán, hogy egyedül nekem nem jött meg.

A melleim már vagy 1,5-2 éve nőnek, van szőrzetem fent is, lent is, van folyásom, és mintha ma egy kis sötétséget láttam volna benne (nincs szaga, nem csíp).. Nem tudom, hogy ez most lényeges-e, de mostanában nagyon kívánom az édességet, rengeteg vizet iszok, és már egy hónapja, hogy fáj egy kicsit a hasam.

Tudom, hogy pontosan nem lehet behatárolni, de legyetek szívesek, és csak körülbelülre mondjátok meg, hogy mikorra számíthatok, hogy megjön.

Nagyon köszönöm! :)

13/L



#tünet #első menszesz
2015. ápr. 23. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:

szia:)

velem is pont ez a helyzet. nekem is már 2 éve nő a mellem, a folyásom már megvan egy éve, szőrzet szintúgy van. velem is pontosan ezek a tünetek jelentkeztek plusz még egy pár. 2 hete folyamatosan kajára gondolok szinte, és inkább édességfélékre. a héten már 2-zer csináltam tejberizst, sokat is ettem belőle. márkor 2 havonta talán eszek ilyet. és sok ilyen hasonló édességes ügy. a vizet általában nem kívánom, sajnos. átlagosan napi fél litert ittam talán, és most meg tudok óránként inni 3 decit. sőőt:) nagyon kívánom ezeket, emiatt híztam két kilót. akkor is megkívánom a kaját, ha 10 percel előtte ettem (azt is édesen), még akkor is ha tele vagyok. alhasi görcök is vannak. sokszor belenyilal, máskor felpuffad, de van amikor lüktetve tér vissza a fájdalom, nyás érzés, mintha 10 kilót teetek volna a hasamra. többször járok vécére is, a folyásom most nagyon sok, és színtelen, hisztis vagyok és kedvetlen, fáradt is, végtagfájdalom, és sok más egyéb:) nem tudom mikor fog végre megjönni, de már nagyon várom, és előre is gratula, hogy majd megjön

ja és ha megjött, azt megírnád? :)

14L

2015. ápr. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Nah,szóval,mindketőtöknek nyugi! :D

Én már lassan 1 éve menstruálok,mielőtt megjött az előtt semmit nem éreztem,váratlan volt.

Kérdező: Mennyi ideje van folyásod? Átlagosan olyan 1,5 -2évig kell lennie,mielőtt megjön,de persze ez lehet rövidebb illetve hosszabb idő is. Hogy mennyire kivánod az édességet,annak ehhez annyira nincs köze.

Ne izgulj,hogy a fiúk/lányok mit gondolnak,lehet higy te egy kicsit később érő vagy,bár 13 évesen ez még rendben van.:)

Az osztályban én voltam az utolsó előtti akinek megjött,de nem annyira jó ez hidd el! :D

Azèrt szurkolok,hogy megjöjjön,és majd ha tudsz légyszíves írj! :)

1.válaszoló: Neked csak annyit tudnék mondani,mint a kérdetőnek,de ha görcsöl a hasad,akkor az lehet,az előjele,de az is lehet,higy csak később fog megjönni,:)

14/L

2015. ápr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezek nem igazán mensi jelei.

Nekem 2hónapja jött meg és mielőtt megjött,előtte való nap barnafolyásom volt.

Mióta van fehérfolyásod?? :)

2015. ápr. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

12/l

Előző voltam

2015. ápr. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1.válaszoló: nekem is vannak végtagfájdalmaim, mintha nem tudom, egész nap dolgoztam volna, vagy lejártam volna négykézláb magassarkúban az egész napot. Ingerlékeny vagyok, ma is például kb. 14 óra fele vígan kacarásztam egy cukrászdában, és rá egy órára iszonyatosan sírtam Bojtorján számokra.. elég fura, mi? :) Bármire fel tudok haragudni, és egy fél napig duzmálni, legyen az egy szarkaztikus poén, vagy csak az, hogy az osztálytársaim nem szellőztettek a szünetben.


~Folyásom már vagy 2,5-3 hónapja van, vagy még több. Azt olvastam, hogy min.6, max.18 hónapra a folyás után jön meg. Ez igaz?

Ha december 2.-án születtem, vajon, esetleg, megjön-e az előtt? Tudom, hogy nem kell felvenni azt, amit mások mondanak, de zavaró. És tudom, hogy aztán 45-50 éves koromig nyűg lesz, meg hogy ne várjam, de ki ne várná az elsőt? Egyedül maradtam az osztályból, és nagyon de nagyon ciki..

2015. ápr. 24. 17:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha csak 3 hónapja van folyásod,és csak ezek a jelek vannak,akkor még ez nem az előjele. A hangulatingadozàs csak azért van mert éppen kamaszodsz. Nyugi,neked is meg fog jönni egyszer,lehet higy nem most. És nem kell ,hogy zavarjon,hogy neked még nem jött meg, Később érő típus vagy.
2015. ápr. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!