Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért jönnek mindig azzal a...

Miért jönnek mindig azzal a fiúk hogy a menstruáció nem durva, és egy tökönrúgás sokkkal jobban fáj?

Figyelt kérdés
Mindig ezt mondják, de őket nem rúgják tökön a minden hónapban 5 napig.. és amikor azt mondják a lányok hogy nekik nagyobb a fájdalomküszöbük akkor is lehurrogják őket... miért?

2015. ápr. 1. 19:13
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Mert nekünk tényleg jobban fáj a tökön rúgás azért. :D
2015. ápr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, melyik fiúk. Lehet, hogy nem a megfelelőkkel veszed körül magad.
2015. ápr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
A menstruáció nem durva, ami viszont durva az a tökönrúgás.
2015. ápr. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem gyermeteg dolog ezen vitatkozni, a férfiak és a nők sok egyébben is mások, hál'istennek:-)

Azért itt egy TIT-szintű cikk, hivatkozásnak:


[link]

2015. ápr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Csaje, te szülni is fogsz, ezt nyugodtan mondhatod nekik, mert azt max. a vesekő übereli.

De.

Igazad van, ugyanis a fiúk, ha normálisan viselkednének, a kutya nem rúgná őket tökön, míg a lányok, nos, szívnak.

2015. ápr. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
na azért nem olyan fájdalommentes a menstruálás mint egyesek gondolják a válaszolók közül... értem jobban fáj a tökönrúgás de nem fordul elő gyakran. Na de a menstruálás nálam fájdalmas, legszívesebben itthon maradnék, és zavar, hogy a fiúk azt gondolják hogy ez semmi. Végigizgulni a napot, nehogy átázz, eldugdosni a betétet/tampont mikor cserélnéd plussz a görcsök. Nem folytatom tovább gondolom így is unalmas és aok amit írok.
2015. ápr. 1. 22:37
 7/10 A kérdező kommentje:

"menstruáció nem durva"


próbálnád ki egyszer...

2015. ápr. 1. 22:38
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt, aki azt mondta, hogy jobban fáj, mint a szülés... Gondoltam, próbálnád ki egyszer...
2015. ápr. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
66%

Nem lehet a két fájdalmat összehasonlítani. Vannak nők, akiknek nagyon fájdalmas a menstruációs görcsei, s vannak akiknek nem.


A tökön rúgás iszonyatosan tud fájni. A fájdalom kisugárzik a hasüregbe is. Nekem focizás közben rúgták meg a heréimet és vagy 15 percig fetrengtem a földön utána. De egyébként hallottam olyanról is, akinek megszorították és elájult. És nem utolsó sorban egy erős rúgás akár sterillé is tehet egy fiút.

Szóval a lányoknak minden hónapban van menstruációs fájdalmuk, viszont a fiúk meg mindig ki vannak téve ennek a veszélynek. Mindkét nemnek megvan az előnye-hátránya.


Szerintem jobb a nőknek, hogy nincsen heréjük.

2015. ápr. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
53%
Tökönrúgás sz@r@bb. Menstruációtól még lehet gyereked, de ha úgy rúgnak meg akkor a nemi életed megy a f@s.zba.
2018. jún. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!