Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van olyan, hogy van peteérés,...

Van olyan, hogy van peteérés, de nincs menstruáció?

Figyelt kérdés
38 éves vagyok, korai petefészek kimerülésem van, már sokszor nem jön meg a menzesz. (volt, hogy 4 hónapig kimaradt) Utoljára február 21-én jött meg, majd rá 18 napra peteérésem volt (én ezt érzem + pecsételő vérzés jelentkezik) viszont azóta sem jött meg a menzesz.

2015. márc. 31. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen van.
2015. márc. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

mindenhol azt irjak, hogy amennyiben elsz nemieletet, van peteeresed es nincs menzeszed, akkor a terhessegre kell gondolni, szval valaszolva kerdesedre, igen, van.

ha nem jon meg a kovetkezo honapban sem, keress fel egy nodokit, abbol baj nem lehet.

2015. márc. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, ha az illető teherbe esik. Ha ez nem áll fenn, akkor valószínűleg mégsem volt ovulációd.
2015. márc. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Elvileg nem lehetek terhes. kb 4 éve megállapították ezt a problémámat, és már akkor azt mondták, hogy természetes úton már nem lehetek terhes, ill. olyan kevés a progeszteron, hogy ha meg is termékenyülnék, nem marad meg. Másrészt védekeztünk, igaz csak vigyáztunk. De ez totál kizárt hogy terhes legyek!
2015. márc. 31. 21:54
 5/10 anonim ***** válasza:

Azért egy teszt akkor sem árt, biztos, ami biztos. De ha korai petefészek kimerülésed van, akkor az sem kizárt, hogy 38 évesen elmarad...

De akkor viszont nem volt ovulációd.

2015. márc. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Köszönöm, hogy foglalkozol a problémámmal! Teljesen meg vagyok már zavarodva. Amikor kiderült ez a bajság nálam, azt is mondták, hogy 5 éven belül elmarad teljesen a menzeszem. (volt egy speckó hormonvizsgálat, AMH, az eredmény 0,1 alatti, vagyis 4 éve már mérhetetlen volt a petesejtjeim száma)

De ha meg nem volt ovu, akkor mi volt? A szülésem óta megérzem a peteérést, fáj, meg picit vérzik. Most is ez volt.

2015. márc. 31. 22:12
 7/10 anonim ***** válasza:

Hogy mi volt, arra nem tudok választ adni. Nekem is van, hogy szurkál a petefészkem ovu nélkül is:D

De szerintem célszerű lenne hőgörbét vezetned, abból látszik, hogy tényleg van-e ovulációd vagy sem.

2015. márc. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Akkor is lehetséges peteérés, ha előtte kimaradt. Nekem is volt így.
2015. márc. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
oké, de nem az a kérdés, hogy volt-e peteérés, mert szerintem volt, és mégse jön meg
2015. márc. 31. 23:18
 10/10 anonim ***** válasza:
hááát akkor vagy terhes vagy, vagy a betegséged miatt.
2015. márc. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!