Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van ki út a betegségemből...

Van ki út a betegségemből egyszer meggyógyulhatok?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok több mint 2 éve küzdök hüvelygyulladással a szex is fáj ha nem szexelek sokszor az is fáj ég de legjobban mar belül azt érzem . teljesen lelki beteg lettem ettől az egésztől. :( mindig járom a nőgyógyászt szinte mindent kipróbáltam de semmi . sokszor el sem múlik ha el is múlik egy két nap aztán megint . én már nem is tudom mit tegyek nem bízom a gyógyulásban sem . másnál is van így vagy csak én vagyok ilyen béna. segítsetek mit tehetnék . egy barátom volt eddig senki más csak vele feküdtem le 3 évig voltunk együtt . elhagyott emiatt a betegséģem miatt. most újra szerelmes lettem 4 hónapra rá. a férfi is szeret mindig próbálkozna de én mindig lerázom pedig annyira szeretem. nem akarom hogy tudja hogy van ez a betegségem mit mondanék neki :( bocs de nem tudok veled lefeküdni .......

2015. márc. 25. 13:24
 1/9 A kérdező kommentje:
ráadásúl a párom is elkapja és fáj neki egy hétig is . és csípi mikor berakja
2015. márc. 25. 13:28
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem szedsz fogamzásgátlót? Az elősegíti a gombás fertőzést!

Esetleg valami immunerősítés jót tenne neked, meg egy normális orvos. Vérképet néztek?

2015. márc. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
szedek fogamzásgátót elizette a neve de azelőtt is ugyanez a bajom volt sőtt megsem jött de mióta szedem azóta megjön rendesen. sok gyümölcsöt eszem
2015. márc. 25. 13:38
 4/9 A kérdező kommentje:
semmit nem néztek ki sem tenyésztik semmi vérkép ők csak ránézésre mondanak valamit ennyi :( 8orvosnál voltam eddig
2015. márc. 25. 13:41
 5/9 anonim ***** válasza:
Betadine hüvelykúpot próbáld meg 10 napig kell minden nap feltenni egyet. Belsőleg a gyomrodba szedjél Gasztro 825 probiotikum port.
2015. márc. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mi a gyulladás oka? Baktérium v. Gomba? Gynatren felé mentél már?
2015. márc. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jó, akkor viszont "nagygenerálra" van szükséged.


1. fogamzásgátlót abbahagyni, endokrinológiára beutalót kérni a nőgyógyásztól, 3. és 21. napi vérvételre

2. endokrinológushoz elmenni, hormonokat nézetni

3. egy normális nőgyógyászhoz elmenni az endokrinológiai lelettel, tenyésztést kérni


A fogamzásgátló csak elnyomja a problémákat a ciklusoddal. Plusz hajlamosít a gombára/bacira/akármire.


Ez magától nem fog megoldódni, csak ha teszel érte. Tudom, hogy eddig sem hanyagoltad, de ez látszik, hogy kevés.

2015. márc. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Természetgyógyászt próbáltál már? Most rendes kitanult orvosra gondolok, nem valami sarlatánra. Sok esetben, amikor az orvosok tanácstalanok a természetgyógyász segít. Az nem megoldás, hogy nem fogsz szexelni. Esetleg szedhetnél propolisz cseppeket. Méhésztől, ne patikából! Az az egész testedben megszünteti a gyulladást. Nekem bevállt. Evés után a szádba veszel egy gorty vizet. Majd a szádba cseppentesz 10 csepp propoliszt. Majd lenyeled. Reggel 10 csepp és este is. 3 hét után 1 hetet ki kell hagyni! Nekem 6 hónap után segített. Még a csömőcsing is eltűnt a kezemről. Egy próbát megér. Persze előtte cseppents egy kicsit a kézhajlatra. Ha 10 perc után nem vörösödik ki a bőr használhatod.
2015. ápr. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%

Jézus! Hozzá fordulj, mert szeret és gyógyítani akar, az életed része akar lenni. Új életet akar adni, egy tiszta életet! Jézus képes erre, higgy Benne!

Én is ismerek olyan embereket, akiket egyedül Jézus volt képes meggyógyítani! :)

2015. máj. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!