Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2napos menstruáció után 2...

2napos menstruáció után 2 napig nem véreztem, de aztán "újra" megjött (kevés vérzés) mitől?

Figyelt kérdés
21éves vagyok.. és ilyen még nem fordult velem elő. Egy picit megijedtem.. elso nap nagyon vereztem es gorcsoltem, masodik nap már gyengebb volt a vérzés. Harmadik es negyedik napon 1 csepp vér sem jott ki belolem. Otodik napon ujra elkezdtem egy picit verezni. Mitol?
2015. márc. 13. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálam így van már évek óta.

Első 2 nap nagyon vérzek. De nem úgy mint a reklámokban, hanem tampont és betét egyszerre és az is sűrűn csere.


Első nap rettentő rosszul vagyok. Görcsölök, meg kb. olyan mintha a méhembe egy kést szúrtak volna, plusz egyik pillanatban megsülök a másikban megfagyok évszaktól függetlenül.


Ugyan ez megy étvággyal is.


Első éjszaka még nagyon fáj a hasam, 1 millió fájdalom csillapító nélkül nem tudok aludni.


Aztán 2 nap után van egy majdnem 1 egész nap amikor semmi.

Utána jóval kisebb fájdalommal és rosszul léttel, valahogy "újra" megjön.


Ez megy megint minimum 2 napon át, de akkor már nem annyira durva a vérzés.

2015. márc. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nalam is hasonlo a dolog 1-2 nap intenziv, 3-4 alig semmi, van hogy el is mulik, 5-6 bejelentkezik megint, de sima tisztasagi is eleg. Altalaban nem gorcsolok, vagy ilyesmi. Eleinte fura volt, de mar megszoktam.

32/N

2015. márc. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
de jó nektek :D nekem úgy van h első nap észreveszem, akkor görcsöl a legjobban, de akkor még közepes a vérzés, majd a 2.-3. napon sok vér jön, a 4. napon a közepesnél picit több, az 5. napon annyi, mint az elsőn, a 6-7 napon meg kb az első napnak a fele
2015. márc. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azert annyira nem jo. Mert neha nehez eldonteni mit hasznaljak, hiszen legtobbszor a gyenge napon sok a mini tampon is, es barmikor, varatlanul kijohet egy keves es ezert en pl kenytelen vagyok betetet berakni, van, hogy nem megy bele semmi, de van amikor 1-2csep, a betet kenyelmetlensegerol nem is beszelek, nem nagyon szeretem. Szoval nehez eldonteni mikor mit tegyek es nagyon kellemetlen is, nem beszelve a plusz kiadasokrol. Ha ertitek.
2015. márc. 16. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tehát akkor ez teljesen normalis?

Viszont elkezdett fájni a mellem is :S van még bő 2 hetem a kovetkezo menszi-ig. sajnos beparáztam, félek, hogy terhesség all e-mogott.

2015. márc. 21. 02:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!