Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S. O. S. asszem totál kikészül...

S. O. S. asszem totál kikészülök ha ez így folytatódik. Mi legyen?

Figyelt kérdés
Egy hete kicsit fáj a torkom, de szendtem rá szopogatóst amivel kissé mérséklődtek a panaszaim. Tegnap reggel volt egy félórás együtt létünk a párommal amit este megismételtünk. Menszi előtt vagok ilyenkor kicsit érzékenyebb a hüvelyem ezt éreztem is,de nem volt fájdalmam szex után. Hajnal óta azonban megállás nélkül pisilni járok ami mellé csiő érzést érzek, fáj az alhasam, s még hasmenésem is lett. Nagyon kész vagyok. Mit javasoltok? A doki csak délután rendel addig mit tegyek??
2010. febr. 15. 08:52
 1/2 anonim válasza:

Nekem is volt ilyen problémám többször is ,szerintem a szopogatosnak semmi köze ehez.Valoszinű ,hogy egy kis hugycső gyulladásod van amivel azért jobb elmenni dokihoz aki felir egy bizonyos gyogyszert. Addig is igyál annyit amennyit csak birsz hogy tisztuljon a hugycsőved és a holyagod.Ha tudsz akkor cickafark fűből csinálj ülő fürdőt.Az nagyon jo erre.

Remélem segitettem.

2010. febr. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen,ez nagyon húgyuti fertőzésnek tűnik.Felfázhattál.Ahogy az előttem szóló is javasolta igyál sok folyadékot és ha nincs otthon cickafark tea akkor jó hatású lehet a sós ülőfürdő is.Délután meg irány az orvos!Jobbulást! :)
2010. febr. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!