Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menjek el az orvoshoz, ha...

Menjek el az orvoshoz, ha sokszor kell pisilni?

Figyelt kérdés

Már kb. 1 hete kezdődött, fel kellett kelnem éjszaka. Visszafeküdtem, de megint éreztem, hogy kell.

Azóta elmúlt, de vasárnap megint ez volt és ma megint. Szerintem nem felfázás, ha csak néha jelentkezik. De nagyon rossz így, semmit sem tudok csinálni :((

Mit csináljak, hogy jobban legyek?


2015. márc. 5. 08:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen fordulj orvoshoz, ugyanis több probléma is állhat a háttérben!
2015. márc. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, menj el orvoshoz, egy vizeletvizsgálat nem ártana.

Egyébként nincs valami ami miatt nagyon stresszelsz? Nekem akkor volt ilyen, iszonyú ideges voltam egy dolog miatt és 10 percenként jártam pisilni, amikor megnyugodtam, elmúlt.

2015. márc. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi, mindjárt indulok is! A neten azt olvastam, hogy akkor forduljunk dokihoz, ha fáj is, vagy véres.

Egyébként elég stresszes most minden körülöttem. Nem is gondoltam volna, hogy ez miatt van :(

2015. márc. 5. 08:52
 4/8 anonim ***** válasza:

Nehogy nőgyógyászhoz menj!

Urológushoz, vagy házi orvoshoz.

2015. márc. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

háziorvoshoz mentem :)

antibiotikumot írt fel, 1 hétig kell szedni. a párom szerint nem felfázás ez, és nehogy szedjem ilyen hülyeség miatt :(

2015. márc. 5. 15:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen szedd végig az antibiotikum kúrát, de ne felejts el hüvelyflóra helyreállítót is venni a patikában, mert anélkül szinte biztos, hogy gombás leszel a gyógyszertől!
2015. márc. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

normaflore-t szedtem mellé.

Jobban érzem magam, de néha még mindig rossz. A doki azt mondta, menjek urológushoz, ha nem javulok.

2015. márc. 16. 19:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy várhatsz még kicsit, de ha nem mólik akkor marad az urológus. Feltehetőleg meg fognak katéterezni.
2015. márc. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!