Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy sokaknál gyorsan romlik a citológia eredménye?

Figyelt kérdés
Folyton azt hangoztatják,hogy járjunk el évente szűrésre, mert az elég,közben meg sok olyanról hallani,hogy pár hónap alatt rosszá válik az eredmény.Itt is sok ilyet olvasni. Mi lehet ennek az oka?
2015. febr. 28. 21:12
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Orvosok, citológusok...ki tudja ki a hibás...mindenesetre aggasztó, az ember sosincs biztonságban.Nekem decemberben volt 1 P2-es leletem hpv gyanúval,de a doki annyit mondott,h fél év múlva ismételjünk...ilyen alapon fél év múlva rákos lehetek???
2015. márc. 1. 17:52
 12/15 anonim ***** válasza:
igen...
2015. márc. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
ettől parázok...le kell cserélnem a dokim sztem
2015. márc. 1. 18:09
 14/15 anonim ***** válasza:
A p2 azért nem rossz eredmény,miert kell fél év múlva ismételni?Szerinte, ne parázz ezen.Én is mindig a mehnyakrákszűrés eredményétől félte, aztan tessek.,,méhrák..(a lényeg hogy időben észrevegyék.
2015. márc. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Mert hpv gyanút írt le a citológus...:S én is folyton parázok,nekem csinálnak uh-ot is mindig, mert anyukámnak mellrákja volt, az hajlamosít petefészekrákra. De tényleg durva a sztorid...
2015. márc. 1. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!