Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak ha nagyon zavar...

Mit csináljak ha nagyon zavar a mensim?

Figyelt kérdés
Szoval ugye 15 eves lany vagyok es ha mar tudom h ott az idő h megkell Jöjjön mar sírok meg olyan érzésem van h inkabb ,,meghalnék" csak ne kelljen menstrualjak. Nem tudom hogy ez mert van. De nagyon rossz érzés.(légyszi normalis válaszokat)

2015. febr. 27. 14:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Hormonok miatt.

Szokott problémád lenni a menstruációval?

Esetleg volt már ezzel kapcsolatban rossz élményed?

2015. febr. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Szar ügy, örülnél inkább neki, hogy egészséges vagy és lehet gyereked majd...
2015. febr. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ohmm igen nagyon sok problrmam volt ezzel kapcsolatban pl volt egyszer olyan annyira nagyon fajt a hasam h meg a gyógyszer sem használt. Meg amikor nincs sok ver akkor semmi bajom nincs de amikor látom h nagyon nagyon megvan akkor van ez a rossz érzés.
2015. febr. 27. 14:25
 4/16 anonim ***** válasza:
Halgass zenét ,lazulj el(tudom,ez lehetetlen), ne rágódj ezen. pihengess
2015. febr. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
En nagyon orulok h egészséges vagyok es majd babam is lehet. De aki nem tudja h ez milyen rossz érzés annak hiaba mondom
2015. febr. 27. 14:26
 6/16 A kérdező kommentje:
Szoktam de tenyleg csak akkor van bajom h ha sok van
2015. febr. 27. 14:26
 7/16 anonim ***** válasza:

Nyugodj bele, hogy minden nő tudja hogy ez milyen rossz érzés. Fogadd el, változtatni úgysem tudsz rajta.

21L

2015. febr. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
43%

Használj tampont... azzal elviselhetőbb.

Illetve ha nagyon nem alakul, akkor menj el vele nőgyógyászhoz és írass fel fogamzásgátlót, az helyre teszi a mensidet, de nem tanácsos fogamzásgátlóval bombázni a szervezetedet.


Első voltam.

2015. febr. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

A menstruáció megléte nem garancia a teherbeesésre, ezt MINDEN NŐ TUDJA.

Azt, meg, aki az érzelmi hullámzásra fogamzásgátlót javasol egy 15 éves lánynak, azt úgy elküldeném kicsit agyátültetésre.


Kérdező! Van, aki szomorkás lesz, van, aki kötözködő, de vannak felpörgöttek, kívánósabbak, és álmosabbak is menstruáció előtt. Ezek normális érzések, csak erősebbek, mint szoktak lenni. Mindenkinek ki kell tapasztalnia, mit érez előtte/alatta, és tennie kell ellene, ha tud.

2015. febr. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
33%
Gyakorlatilag az összes nő tudja, milyen rossz ez, nem kell ennyire mártírkodni. Azelőtt vegyél be gyógyszert, hogy nagyon fájni kezdene, aztán álj be a forró zuhany alá, engedd a vizet a hasadra, az is enyhíti.
2015. febr. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!