Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért jött meg a mensim...

Miért jött meg a mensim 5napra a másik után?

Figyelt kérdés
Épp h elmult a mensim,ami rendesen megjött,5napig tartott,aztán barnáztam,most 5nap mulva megint megjött.miért van ez?aggódom!irjatok légyszi minnél hamarabb

2012. jún. 11. 00:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha tablettát szedsz, és volt olyan a múlt hónapban, amikor késve vetted be, de duplán, vagy kihagytál egy-két napot, akkor összezavarodhat a ciklus!
2012. jún. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mióta menstruálsz?
2012. jún. 11. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem szedek semmilyen tablettát. 19éves vagyok. és a barátommal nem szoktunk védekezni. de nem hiszem h terhes lennék. vagy igen?
2012. jún. 11. 07:56
 4/8 A kérdező kommentje:
Ami még különös h a hasam nem fáj,egy picit ha megfájul,de annyira h az jelentéktelen. csak a derekam fáj es picit érzékenyek a melleim.
2012. jún. 11. 07:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem szoktatok védekezni, akkor ne csodálkozz ha terhes leszel. Hacsak nem akarsz babát.
2012. jún. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A baba nem gond! de ha terhes lennék miért jött meg? Ráadásul 2szer is.
2012. jún. 11. 08:39
 7/8 anonim ***** válasza:
A terhesség elején előfordulhat köztesvérzés, amit össze lehet keverni menstruációval. Csinálj egy tesztet, ha negatív, és a következő menstruációd is rendszertelen, akkor fordulj orvoshoz.
2012. jún. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
És az pont olyan mint a rendes havi?most nincsenek olyan erős fájdalmaim mint általában.hallottam mar olyanrol h terhes volt es megjott de 1-2napra,es nem 2szer egymas utan.+meg velem sem volt soha ilyen. Remelem semmi komoly. köszönöm a válaszokat,és várok minden további infot v tapasztalatot
2012. jún. 11. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!