Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik betét a legjobb számomr...

Melyik betét a legjobb számomra? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok! tegnap jott meg elsonek es gondom van a betéttel... Hátul a fenekemig ér es allandoan osszegyurudik. nagyon kenyelmetlen. ugy erzem mint aki beszart sot meg ugy megyek mint egy pingvin. tampont nem akarok meg hasznalni. Szerintetek melyik lenne jo nekem ami rovid es nem annyira vastag? ja es éves vagyok.
2015. febr. 21. 15:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%
ugy mesz mint aki beszart a pelenkaba?:D kis pingvin :)
2015. febr. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
*14 eves vagyok
2015. febr. 21. 15:22
 3/17 A kérdező kommentje:
nagyon vicces. annyira rossz. egyszeruen sirni tudnek
2015. febr. 21. 15:22
 4/17 anonim ***** válasza:
A betét ilyen, ha laza a bugyi. Vegyél fel olyan bugyit, ami nem laza, hanem passzol.
2015. febr. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
teljesen ramigazodik a bugyi
2015. febr. 21. 15:28
 6/17 anonim ***** válasza:
Akkor csak szokni kell, a betét ilyen.
2015. febr. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
ez nem a rossz módszertől van,egyszűen szoknod kell
2015. febr. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én többek közt ezért váltottam betétről tamponra ennyi idősen. Ne félj attól nem fáj, és nem kényelmetlen a szüzességed is megmarad, és sokkal kényelmesebb, nem gyűrődik össze, nincs mindent eláztató most folyt ki belőlem minden trutyi érzés, nem kell kicsöngetéskor rohannod a wc-be, stb....
2015. febr. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
de en nagyon felek a felhelyezesetol
2015. febr. 21. 15:42
 10/17 anonim ***** válasza:
Van a Libress-nek három cseppes betétje szerintem neked az jó lenne mert vékony meg nem olyan nagy.Vegyél fel szoros bugyit és nem lesz semmi baj vele,majd hozzá szoksz a kellemetlen érzéshez.Én is így voltam vele.Amúgy milyen betétet használsz hogy olyan nagy???
2015. febr. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!