Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy lehet megállapítani,...

Hogy lehet megállapítani, hogy van-e peteérés?

Figyelt kérdés
A doki hogy csinálja? Otthon egyénileg hogy lehet?
2008. aug. 22. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Otthon ovulációs teszttel (pl. Baby Mark), de igazából nekem nem jött be. A doki ultrahangon, csak azt látja, hogy van-e érett tüsződ, a tüszőben van a sejt, de ezt nem látja. De többnyire van benne.
2008. aug. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A doki hormonvizsgálatból csinálja (tehát vérvételből) a ciklus 21. vagy 24. napján kb.

Te otthon figyelheted magad, hogy van-e tojásfehérjeszerű nyúlós hüvelyi nyálkád és petefészekszurkálásod.

Ezen kívül otthoni célra kapható ovulációs teszt is (DM, patikák, stb.), ami pisilős, mint a terhességi teszt, csak ezt a ciklus meghatározott napjain este kell csinálni, de a használati útmutatóban benne van. És ha pozitív, akkor rá 48-36 órára van peteérés!

Mindez nagyon jó, ha babát szeretnél, de ha nem, akkor védekezz normálisan, mert egyik sem garancia!!!

Remélem, segítettem.

2008. aug. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Babát szeretnénk.

Köszi a válaszokat.


Mennyibe kerül az otthon használható ovu teszt?

(1 hónapra kb)

2008. aug. 23. 14:08
 4/4 anonim ***** válasza:

szia!

Kb 2000-3000 forint. A tescos olcsóbb valamivel, az 2200 talán, a többi a 3000-et súrolja alulról vagy felülről. :)

sok sikert a babához!

a 2. válaszoló voltam.

2008. aug. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!