Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tamponhasználat, de hogyan?

Tamponhasználat, de hogyan?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok.

Még szűz. Eddig betét használtam mindig, viszont az egyik nyaralásunk alkalmával pont megjött, így megpróbálkoztam a tamponnal, de nem ment. Hiába terpesztettem, raktam fel az egyik lábam, dőltem hátra, nem ment, fájt, így hagytam.

Most megint megyünk majd kikapcsolódni, wellnessezni, viszont úgy néz ki pont aközelben fog megjönni. Ha szerencsém van addigra pont elmúlik, de ha nem akkor meglesz akkoris. Hogyan tudnám felhelyezni a tampont? Régen nőgyógyászati okokból kellett ilyen olvadós kúpot feltennem, de az más volt, hiszen olvadt meg csúszott.

A tampon viszont nem megy, emiatt meg nem akarom kihagyni az egészet.


2015. febr. 11. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:
44%
A szűzhártyán van egy kis lyuk, tágulékony egy darabig és utánna szakad. Szerintem az ujjaddal egy kicsit tágítsd meg még élvezni is fogod és utánna gond nélkül fel fog csúszni a tampon :) Egyszer túl kell esni rajta hiába fáj.
2015. febr. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Patikában lehet kapni szüzeknek való tampont. Ha nem ilyet veszel, akkor csak az OB minit ajánlom SilkTouch bevonattal. Én régóta nem vagyok szűz, rendszeres a nemi életem, mégis néha előfordul, hogy túlságosan megmosom magam, kiszárad a hüvelyem és nem tudom egyből felhelyezni a tampont. Ilyenkor segít egy kis erotikus fantáziálás.
2015. febr. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Elösször moss kezet!!!

1. Tapogasd ki a hüvelyedet vagy keresd meg tükörnél.(pl. guggolva, az egyik lábadat fel teheted a WC ülőkére.. ahogy kényelmes)

2. Lazulj el!!

3. Óvatosan nyomd fel a tampont!

4. Addig míg már nem érzed!

5. Ha még mindig érzed akkor feljebb kell tolni.

6. Ha kész vagy akkor dobd ki a szemeteidet és moss kezet még egyszer.

2015. febr. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!