Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első nőgyógyászat. Mit fognak...

Első nőgyógyászat. Mit fognak csinálni? Meddig fog tartani a vizsgálat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most megyek először nőgyógyászhoz. Egy kicsi be vagyok tojva... na jó, inkább nagyon. Most fognak csinálni? Meddig kellesz széttárt lábakkal ülnöm a doki előtt?

Nálunk ez otthon sose volt téma, most is a párommal megyek és nem tudom mi vár rám. Eleve félek a dokiktól és még szégyellős is vagyok. Állítólag rendes doki, unokatesóm is nála született (szép gyerek lett :D),de akkor is félek.

Lelki támogatás kellene főleg. :(

Köszönöm!


2010. febr. 10. 17:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

nekem is csak olyan 25-26 éves koromtól kezdve tapizták át a mellem, előtte nem.

hüvelyi ultrahang sem volt sohasem.

de a barátnőimnél sem, mert közülük most ketten is babát várnak, az első ultrahang mindkettejüknél még csak hüvelyi volt, más nem is lehet a terhességek elején, és nekik is ez volt az első ilyen ultrahang. a többi barátnő is, aki hallgatta a sztorit csodálkozott, hogy mi az a hüvelyi ultrahang, tehát náluk sem volt.

2010. febr. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Bizony sok orvos mellet sem néz meg,csak kérésre és hüvelyi uh sincs sok helyen.
2014. márc. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
2014. márc. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!