Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megéri 5000 forintért egy...

Megéri 5000 forintért egy intimtölcsért kipróbálni?

Figyelt kérdés

2015. jan. 29. 17:26
 1/7 A kérdező kommentje:
Egy magyar webshopon láttam (amit nem linkelhetek be) 5000 forintért az iCare elnevezésű intimtölcsért. Szerintetek megéri megpróbálkozni vele? Próbálta már valaki ezt a márkát?
2015. jan. 29. 17:27
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem próbáltam, de engem is érdekelnének a tapasztalatok. A tamponnak van kihúzószála, de ennek nincs: hogyan tudod kiszedni? Nem csúszik el/fel?
2015. jan. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ennek is van egy szára, Ha fel is csúszik, ki lehet "nyomni" De nem jellemző, a kilógással nekem nem volt problémám. Egyben ki lehet húzni. Elvileg.

www.intimtolcser.tk oldalon találtam részletes leírást róla. Innen rendeltem.

2015. jan. 29. 19:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Én kicsit drágábbért vettem fleurcup-ot. Azt nem mondom, hogy nem érte meg, szerintem remek találmány. De nekem még nem sikerült tökéletesre a kapcsolatom vele: egyrészt szivárog, másrészt rettenetesen kellemetlen kifelé. Pedig úgy rakom fel, hogy az alja gyakorlatilag kilóg, de ahogy teszek-veszek, feljebb csúszik. De egyébként még így is nagyon sokat összegyűjt. De szerintem megéri kipróbálni - persze én kísérletező típus vagyok... :)
2015. jan. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#2: benyúlsz, hogy megszüntesd a vákuumot, és onnantól már ki lehet húzni...
2015. jan. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Éjszaka is próbáltátok? Nincs baleset?

A tamponra mondják, hogy otthon vagy éjjel inkább ne használjuk, mert a túl sok használad méhszájsebet okozhat. Itt ez nem áll fenn? Ha kellemetlen kifelé húzni, akkor fel is sérthet, vagy nem?

És még valami: Gyakori, hogy egy nőnek pl. hátrafelé hajló méhe vagy ferde hüvelye van. (Állítólag minden 10.-nek.) Vajon ilyenkor is működik? Tapasztalatok?

2015. febr. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, egész éjjel bent lehet, nem volt még vele gond. Nekem nem volt kellemetlen kihúzni.
2015. febr. 11. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!