Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap vettem meg a Canesten...

Tegnap vettem meg a Canesten Kombit, de annyi negatívot olvastam itt, és más oldalakon róla, hogy nem merem kipróbálni a hüvelytablettát! Sokan írják, hogy nem oldódik fel, fáj, csíp, stb. Ez igaz?

Figyelt kérdés
Vagy ha mindent az utasítások szerint csinálok akkor nem lehet baj? Már most félek,hogy mit csinálok majd,ha nem olvad el. Hogy vehetem majd ki?
2014. jún. 24. 10:10
 1/10 anonim ***** válasza:
menj orvoshoz!
2014. jún. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan használd,én is használtam,nem csipet,nem fájt,és feloldodott,én teljesen meg voltam elégedve vele,ugyhogy ne izgulj.Használd bátran.
2014. jún. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bajod nem lesz tőle, max nem használ.
2014. jún. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem fáj a felhelyezés se, meg közbe sem zavaró hogy ott van. Főleg h alvásra kell feltenni. Max. ha mégser az a bajod nem használ, de nekem elég erős hüvelygombám volt és már az első szem után tök jó volt (kivülre a krémet kentem esténként) de azért a 3 napig végigcsináltam. Reggelre kijön belőle egy darab, sztem a kötőanyag lehet, kitörlöd és kész.
2014. jún. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is abszolút bevált.
2014. jún. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem nem vált be, de ez egyéni érzékenység kérdése. Rám azért nem kell alapozni, mert az egész betegtájékoztatót elolvasom, de elég lenne az "érzékeny egyéneknél" cím alattit, mert úgyis az vonatkozik rám. A fogamzásgátlók közül is a 4. fajta,vált be. Majdnem 1 évembe került találni egy fogamzásgátlót, ami megfelelő. Jó, hogy az orvosom nem adta fel, és minden 3 hónapos türelmi idő után, mikor visszamentem, és soroltam hogy mit okoz, csak azt mondta: "Nem baj, van másik. Lecseréljük."

2014. jún. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
olyan nincs, hogy nem oldódik fel, azt direkt úgy gyártják. úgy használd, ahogy le van írva. vagy miért nem hüvelykrémet vettél akkor?
2014. jún. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
használd nyugodtan!nekem segített!és nálam ami nem szívodott fel az távozott belőlem!!
2014. jún. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kedves 1#

Nem magamtól találtam ki,hogy ez való nekem! És mivel ilyet még sosem használtam,gondoltam előtte utána nézek,hogy mit hogyan kell és azzal szembesültem,hogy sokan rossz véleménnyel vannak róla,sokan írták,hogy darabokban maradt! Bár ezt annyira nem értettem,megijedtem,hogy talán ez mégsem olyan jó! De akkor ma kirpóbálom!

2014. jún. 24. 16:38
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha darabokban marad, akkor az sem probléma. Nyugodtan használd el. Mentem már ilyen panasszal a dokihoz vissza, és a kúra után hüvelyöblítést javasolt.
2014. jún. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!