Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, ha nem merem...

Mit tegyek, ha nem merem kipróbálni a tampont?

Figyelt kérdés

még csak 1éve van meg a menzeszem,de elég bő a vérzésem és minden alkalommal legalább 2-szer átázok!Mondták hogy próbáljam ki a tampont de egész egyszerűen nem merem,félek még ettől az egésztől!Kérlek normális kommenteket írjatok!

Köszönöm!14/L



2014. dec. 30. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha így viszolyogsz, akkor nem kell kipróbálnod.

De hidd el, nem rossz. Először próbáld meg OB Comfort Mini tamponnal. Nem is érzed majd, hogy bent van.

És sokkal higiénikusabb, kényelmesebb, mert kívül sehol nem leszel véres. A lényeg, hogy "ütközésig" nyomd fel. Akkor jó, ha nem érzed. Ha alul nyom, akkor nincs fent teljesen.

2014. dec. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm a gyors választ!:)
2014. dec. 30. 19:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Szívesen. :)
2014. dec. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

15 évesen próbáltam ki a tampont először, mert nem bírtam elviselni az érzést, hogy mindig olyan volt mintha iszonyatosan pisilnem kellene.

Ne félj tőle, ez a legfontosabb, ha kipróbálod, nem fogod megbánni hidd el.

OB-t vegyél mert az a legjobb minőségű, és minit, mert az is bőven elég neked, eleinte úgyis feszíteni fog, ahogy megtelik.

A hüvelyben van egy "hajlás", ezen a a ponton kell túlnyomnod a tampont. Ha fáj, amikor felegyenesedsz, akkor vedd ki. Velem mai napig előfordul hogy rosszul teszem fel, és ilyenkor kihúzom, és ha nem gyötörtem meg nagyon akkor ugyanazt megpróbálom visszatenni újra, de általában újat bontok ilyenkor.

Én betétet is használok pluszban, mert előfordul hogy túlázik a tampon és ilyenkor a madzagon keresztül távozik a távozni való... És nem mindig vagyok olyan helyzetben, hogy 3-5 óránként wc közelben legyek.

Sok sikert! Meglátod, olyan kényelmet ad a tampon hogy ezután sose akarsz majd nélküle lenni ezekben a napokban.

2014. dec. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!:)Picit több önbizalmam lett!:)
2014. dec. 30. 21:46
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nem mered akkor nem muszály kipróbálni,de a tampon kényelmesebb,és nem fàj a felhejjezése.én normal tampont próbáltam először.ha tampont nem mersz használni akkor használj betétet,ès ne várd meg amíg átázol.

12/L

2014. dec. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!