Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Durva, ha szőrösen megyek a...

Durva, ha szőrösen megyek a nőgyógyásznőhöz?

Figyelt kérdés

Mindig csupaszan mentem, de most semmi időm nem volt.

Gondolom azért járnak oda ennél gusztustalanabb dolgokkal is, nem?


2015. jan. 16. 10:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha korrekt viszonyban vagy az orvosoddal és nem először mész hozzá, akkor sztem teljesen mindegy. Én sosem kozmetikázok előtte. És még nem szólt semmit. A másik dolog, a fürdés alap, de a vizsgálat előtt nem ajánlott. Egyszer vizsgálat előtt letussoltam és rá is kérdezett vizsgálat alatt az orvos. Mondta, hogy közvetlenül előtte ne tusoljak legközelebb...
2015. jan. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem gond,sőt sok nőgyógyász ellenzi a csupaszítást(enyém is,pedig én is csupaszítok)az én nődokim el is mondta hogy csupaszításnak milyen hàtulütői lehetnek:szőrbenövés,szőrtüsző gyulladás,fertőzés veszély


Meg nem is mindenki csupaszít,nem hinném hogy az 50-60 éves korosztály csupasz lenne,sőt sok fiatal is fazont visel.😆

2015. jan. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!