Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha nőgyógyászhoz megyek,...

Ha nőgyógyászhoz megyek, szőrösen vagy nem szőrösen menjek?

Figyelt kérdés

Elsőnek megyek és nem tudom, mit hogy kell.

Ha szőrös vagyok, akkor undorodni fog az orvos?

Vagy hogy megy ez??


2009. dec. 30. 17:33
 1/9 anonim válasza:
87%

Édes szívem, a nőgyógyász nem azt fogja nézegetni, hogy néz ki, hanem azt, hogy egészséges-e. Egész nap női nemiszerveket néz. Őszintén, szerinted mennyire érdekli?

Nem fog undorodni.

Jaj, és hogy mit kell csinálni? Az orvos megmondja. No para


19/L

2009. dec. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan menjél szőrösen, hiszen a fejedről sem borotválod le a hajadat, ha fodrászhoz mész.

A lényeg az, hogy fürödj meg előtte feltétlenül.

2009. dec. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy érzed, Nőgyógyász naponta 100-at látt nem fog megundorodni! Csak előtte tisztálkodjál.
2009. dec. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%
Ha én leszek a nőgyógyász akkor szőrtelenül.Dr. Perverz
2009. dec. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%
ha nőgyógyász lennék én undorodnék:D
2009. dec. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
18:52: ezzel a hozzáállással nem is leszel nőgyógyász :)
2009. dec. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

19:07

nem is akarok!

2009. dec. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ez a problémám. Én magam úgy gondolom hogy szőrtelenül kevésbé érezném magam cikisen mintha szőrösen mennék. De én alapjáraton mindig szőrtelenítem szal ez nem lenne ilyen extra dolog. Viszont múltkor anyukám nagy szörnyülködve mesélte hogy képzeljem el az egyik barátnője borotválja magát ott (anyu nem szal eléggé el volt szörnyülködve). És hogy megkérdezte tőle anya hogy mit gondolhat a nőgyógyászod amikor mész hozzá? Erre barátnője csak annyit mondott hogy őt az nem érdekli hogy a doki mit gondol, különben is tuti látott már ilyet. És szerintem neki van igaza. Manapság rengetegen szőrtelenítenek ott. Főleg a mi korosztályunknál ez szinte már-már általános. Szerintem nagy átlagban több szőrtelent lát a doki mint szőröset:)Különben meg tényleg mindegy. Úgy menj ahogy neked kevésbé kényelmetlen.
2009. dec. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Előző vok

18/L

2009. dec. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!