Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Amikor benyúlok a hüvelyembe,...

Amikor benyúlok a hüvelyembe, mi az amit érzek rögtön fél cmre rá? Méhszáj?

Figyelt kérdés
19/ L
2015. jan. 14. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen.
2015. jan. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A méhszájadat biztosan nem. A hüvelybemenettől fél centire esetleg a szűzhártyádat, vagy a maradványát.
2015. jan. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Elnézést a kérdésért, de én igazából most kezdem felfedezni a testem, és érzem, hogy keményebb, mozgatható dolog. A képekről itélve szerintem is méhszáj, csak az bizonytalanit el, hogy nem 10 cmt kell benyúlnom, hogy kitapintsam, hanem 1 cmt...

Vagy ez ciklustól függ? Elmagyarázná valaki? Előre is köszönöm.

2015. jan. 14. 21:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Az tuti nem a méhszájad...
2015. jan. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A méhszájad nem lehet fél centire a hüvelybemenettől.


Gondolj bele, ezt azt jelentené, hogy fél centi hosszú a hüvelyed, és olyan férfival tudnál szeretkezni, akinek fél centi hosszú a pénisze erektált állapotban, mert ha ennél hosszabb lenne, akkor már a méjszájadat nyomná. :-)


Van, akinek hosszabb a hüvelye, van, akinek rövidebb, de a fél centi az anatómiai képtelenség.


Kerestem neked egy képet, hátha jobban el tudod képzelni a dolgokat:


[link]

2015. jan. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm !

Akkor konkretizálnám mégjobban a kérdést. :D Mikor ti benyúltok magatoknak, akkor mit éreztek? Éreztek valami hosszú nyulvány féleséget, ami egyáltalán nem fáj? Sőt tükörből látszódik is, hogy rózsaszín a szine.

2015. jan. 14. 21:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a szűzhártyád peremét érzed, meg látod a tükörben?
2015. jan. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!