Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mi bajom lehet?

Szerintetek mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

A menstruációm 3 hónapig nem volt meg . Utána meg jött 1 hónapra, tehát volt 1 olyan hónap amikor megvolt és azóta most már megint 2 hónapja nincs meg.

NEM VAGYOK TERHES!



2015. jan. 13. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem derül ki a kérdésedből az, hány éves vagy, élsz-e szexuális életet, szedsz-e bármilyen gyógyszert, milyen az életviteled, hány kiló vagy, voltál-e ezzel a problémáddal orvosnál...
2015. jan. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok és házas, nem szedek gyógyszer, 175 cm magas vagyok és 90 kg ( 65 voltam másfél éve így ez ekkora idő alatt ugrott fel 90re).
2015. jan. 13. 19:59
 3/7 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál, de senki semmit nem tudott mondani.
2015. jan. 13. 20:00
 4/7 anonim ***** válasza:

Na, akkor így máris könnyebb egy picit :) Sok mindent ki lehet így már zárni, tehát a fiatalságból adódó rendszertelenséget, vagy a kóros soványságból adódó menstruációs zavart és a gyógyszerek hatását.

Ennek fényében én azt mondom neked, egyáltalán nem normális, hogy a menstruációd mostanában ilyen gyakran kimaradozik, elég komoly problémák is lehetnek a háttérben. Menj el egy nőgyógyászhoz! :)

2015. jan. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, most látom, hogy voltál orvosnál. Akkor nem lehet nagy gond, hiszen nyilván az kiderült volna a nőgyógyásznál a vizsgálatokon.
2015. jan. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5-ös, sok nőgyógyász nem olyan alapos, hogy hormonvizsgálatra küldjön, vagy bármit komolyan kezdjen az emberrel, csak ránéz, aztán azt megvonja a vállát, hogy hát ő aztán nem tudja, mi a baj. :/

Addig keress orvost, amíg valaki komolyan nem foglalkozik veled. Nehogy később majd ne tudj esetleg teherbeesni, vagy legyen komolyabb problémád ebből.

2015. jan. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És miért híztál ennyit? Önmagában az a plusz 15 kiló, ami rajtad van, lehet oka a hormonzavarodnak. Viszont hormonzavar is lehet az oka a hízásnak. Menj el kivizsgáltatni magad, de első körben szerintem a fogyás lenne a legcélszerűbb, mielőtt feleslegesen megtömnek valami gyógyszerrel...
2015. jan. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!