Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok,még sosem voltam ilyen problémával orvosnál. Fáj odalent,ma óta de fogalmam sincs mitől. Csíp,és nem tudom mi ez. Mondjam el anyámnak,vagy mi? Vagy várjak holnapig hátha elmúlik?
2015. jan. 6. 21:03
 1/6 A kérdező kommentje:
L
2015. jan. 6. 21:04
 2/6 anonim ***** válasza:

mi pontosan az odalent?


Ha pisiléskor fáj/csíp akkor felfáztál, az majd elmúlik.

2015. jan. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem csak akkor.
2015. jan. 6. 21:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Anyuddal beszélj!
2015. jan. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kristabell válasza:
Ha viszket,ég,csíp,fáj,lehetséges,hogy elkaptál valahol egy húgyúti fertőzést vagy egy enyhe hüvelygombát.Beszélj anyukáddal,forduljatok orvoshoz!Ha esetleg hüvelygombád van és nem szeretnél gyógyszert vagy kenőcsöt venni rá,ajánlom a natúr joghurtba kevert teafaolajat.Én kipróbáltam amikor ilyen problémám volt és nagyon hatásos volt.3kanál natúr joghurthoz(én actyviát használtam)keverj 10 csepp 100%-os teafaolajat,márts bele egy tampont és helyezd fel éjszakára a hüvelyedbe.
2015. jan. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat,ma voltunk nogyogyasznal.:)
2015. jan. 7. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!