Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyi uh-nál az orvos...

B32 kérdése:

Hüvelyi uh-nál az orvos minden esetben rálát a petefészkekre, vagy csak akkor ha külön kitér rájuk?

Figyelt kérdés
Nőgyógyászom felé jeleztem vizsgálat előtt hogy csíp a vizelés illetve fáj a hólyagom körül. Lehetséges lenne hogy uh -val nem nézte meg a petefészkeket csak kimondottan a hólyag környékét? Vagy azt is látja egyúttal?
2015. jan. 10. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:

már ne haragudj, de a nőgyógyász miért nézné a hólyag környékét? A méhet nézi és a petefészkeket.


Ha hóyagproblémád van, akkor miért nem urológushoz mentél? Egyáltalán akkor miért mentél nőgyógyászhoz?



A háziorvoshoz kellett volna menned, írt volna Monuralt, Cifrant, vagy valami hólyaggyulladásra való gyógyszert.


A nődoki nem hiszem, hogy ilyeneket írt neked.



Még ha más probléma miatt is mentél dokihoz, akkor sem az ő szakterülete. Olyan, mintha a bőrgombával szemészhez mennél....

2015. jan. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jogos a kérdés,na de hogy tiszta vizet öntsünk a pohárba. A nődokihoz eredetileg rákszűrésre mentem, de természetesen megemlítettem a dolgot, hisz hasonló tüneteket okozhat nemi fertőzés is. Ő mondta az uh után hogy a hólyag környékén meg van vastagodva a nyálkahártya és írt is fel gyógyszert hólyaghurutra. Jól tippelt mert egyébként egy hét múlva lejött a papír hogy jó a szűrés eredménye, de fél év múlva tanácsos újra ismételni és diagnózisnak ott volt a heveny hólyaghurut. De ennek lett még folytatása urulógusnál , eddig a negyedik doboz antinál járok és sosem múlik el rendesen. Viszont felvetődött bennem a gondolat, hogy nem e valami petefészek ciszta vagy hasonló baj lehet. Ezért kérdeztem hogy uh során látnia kellene autómatikusan a petefészkeket? Vagy csak ha külön nézi
2015. jan. 10. 18:23
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja és hogy teljes legyen a kép, az urológus csináltatott vizelet tenyésztést, sima vizeletvizsgálatot és vérvizsgálatot is.Minden negatív, se gomba, se baci, se genny, se vér semmi.....ezért gondoltam hogy nem e lehet mégis nőgyógyászati
2015. jan. 10. 18:25
 4/5 anonim ***** válasza:

A petefészkeket hasi uh-val is meg lehet nézni

Pláne ha kéred

2015. jan. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én nődokim a méhet meg a két petefészket nézte

csak (hólyagot nem)

2015. jan. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!