Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erősen fáj a derekam mi bajom...

Erősen fáj a derekam mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Pár napja enyhén fájdogált aztán ma nagyon felerősödött este néha arra keltem hogy fáj.Lehet azzal kapcsolatban hogy tegnap megjött? Habár már ez a harmadik alkalom de idáig ilyen még nem volt.Most már akkor is fáj ha csak ülök vagy fekszek és nem mozdulok.Ha levegőt veszek akkor felerősödik.És már a hátam fele is kezd átsugározni.Tegnap voltunk fürdőben talán ott is összeszedhettem valamit.Gyanakodtam felfázásra is mert kicsit mintha sűrűbben járnék pisilni de egyáltalán nem fáj szóval nem tudom...az orvos kicsit messze van tőlünk nem tudom ennyivel érdemes e menni..

15/l



2014. dec. 29. 07:14
 1/6 anonim válasza:
Lehet hogy vese vagy epe köved van
2014. dec. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A menzesz alatt a legtöbb nönek a dereka is szokott fájni. Tartsd magad melegen, akkor jobb lesz.
2014. dec. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az mitől alakulhat ki?:o

Igen az nekem is eszembe jutott és most hogy így melegen vagyok és fekszek mintha egy kicsit jobb lenne.Nagyon remélem hogy csak ennyi a baj

2014. dec. 29. 07:30
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez tényleg használ most már sokkal jobb:D
2014. dec. 29. 07:42
 5/6 anonim ***** válasza:
A menzesz alattt a medence körnýeki izmok is feszülnek, többek közt az ilyenkor fellépö vérböség és vívisszatartás miatt és ez okozza a fájdalmat.
2014. dec. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor megnyugodtam:)
2014. dec. 29. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!