Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sötét barna hüvelyi folyás....

Sötét barna hüvelyi folyás. Mitől?

Figyelt kérdés
Január másodika óta folyik ez a váladék és egyre sötétebb egyre sötétebb és sűrűbbé válik. Elsőnek arra gondoltam, hogy megfog jönni de egyáltalán semmi. Nem véreztem és még is ez van. Nem tudom mért van ez de már nagyon zavar mert így párommal se merek lefeküdni. Utána olvastam , hogy mi lehet ez oka de egyik sem igaz. Nem szedtem össze semmi fertőzést. Nem szedek fogamzásgátlót. Nincs rendellenességem. Bízom abban, hogy Ti tudtok valami magyarázatot adni pl. akinek volt már ilyennel dolga ilyen hosszú ideig.

2015. jan. 8. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól még lehet fertőzésed, hogy nem szedted össze. Az magától is kialakulhat, vagy a párodtól elkaphattad, aki csak hordozó.
2015. jan. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2015. jan. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
19
2015. jan. 8. 17:47
 4/4 anonim válasza:
Ugyan az a problémám mint neked :O
2015. jan. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!