Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Véres wc papír, barna folyás,...

Véres wc papír, barna folyás, feher folyas, ez most elso menstruáció?

Figyelt kérdés
Január elsején este mikor megtöroltem magam a wc papír enyhén véres volt fehér folyással de a bugyimon nem volt semmi,masodik nap csak barna folyás,ma meg csak fehér folyás.Mi ez?Akkor most megjött vagy nem?Mikor lessz normális vér?13l
2015. jan. 3. 22:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet megmondani, mikor lesz az első, de tuti, hogy kezdődik a ciklusod. Ez még nem rendes vérzés, de annak előjele. Nekem is így jött... Az első barnázás után 3 hónapig színét se láttam, aztán puff, berobbant. Légy mindig felkészült!
2015. jan. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Te még akkor jól jártál :D nekem 1. nap volt barnázás, annyira, hogy a bugyim is eléggé olyan lett. De mivel nem tudtam akkor, hogy mitől van (olvastam előtte róla, de hirtelen ért), így azt kimostam, nem törődtem vele. Másnap mikor felkeltem, az egész nadrágom olyan volt, majdnem térdig. Szerencsére azóta sem volt olyan erős. A szerencse, hogy pont téli szünet volt :D a lényeg, hogy mindig hordj magadnál pótbugyit meg betétet, és akkor nem ér akkora sokk. :)
2015. jan. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!