Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egyes nőgyógyászok szerint...

Egyes nőgyógyászok szerint nem szabad a menzesz alatt szexelni. Akinek ilyet mondtak: mi volt az indok? És ez csak az aktusra vonatkozik, vagy az egyéb módon (kézzel-szájjal) kapott orgazmusra is?

Figyelt kérdés
2010. febr. 4. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
nem az orgazmus a lényeg, hanem az, h menzeszkor a méhszáj nyitott, és ha ilyenkor vmit/akármit/bármit felhelyezel a hüvelyedbe, akkor ha van rajta baci, az sittysutty feljutt oda ahova nem kéne, és készen is van a fertőzés. ezvoltaz indok.
2010. febr. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Már hullik a hajam a tampon-frászos hozzászólótól.

1.)a tampon steril

2.)bizonyos ALAPVETŐ higiéniai dolgokat betartasz, semmi bajod nem lehet tőle: pl. wc előtt és után is alapos!! kézmosás (persze ezt illene betét mellett is, sőt mindennap betartani ; kibontott tampont sehová nem rakunk le még egy pillanatra sem; földre esett tampont nem dugunk magunkba, stb, stb.

Van egy kolléganőm, sosem használt tampont, mégis majdnem minden hónapban ott üldögél a nőgyógyászaton mindenféle fertőzések miatt. Akkor most kezdjek elvakult betétellenes kampányba??? NEM! Mindenki használjon azt, ami neki kényelmes. Én 29 éve használok tampont és mág sosem volt ettől semmilyen fertőzésem (menzeszen kívüli uszoda-látogatástól, strandolástól annál többször). Nekem jobb, hogy nem érzem, hogy folyik, nem vagyok nyakig maszatos, nem kell attól tartanom, hogy elöl/hátul utat talál magának a vér, nincsenek kellemetlen szagok, nincs "pelenka" a lábam között, stb,stb. Ha Neked ezzel nincs gondod, egészségedre!


A kérdezőnek: nyugodtan lehettek együtt, de komolyabb figyelmet kell fordítani a higiénére. A méhszájad nyitva van ilyenkor, azon keresztül pedig bármilyen kórokozó könnyen bejuthat a méhbe.

2010. febr. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!