Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hova tűnhetett a tampon?

Hova tűnhetett a tampon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szégyen vagy nem , de felteszem a kérdést.

Ciklusom utolsó napján tartottam szilveszter napján, így még egy tampont felhelyeztem a biztonság kedvéért.

Igen ám, de kicsit becsíptem alkalom adtán majd lefeküdtem aludni. Reggel eszembe volt, hogy kivegyem, azonban nem találtam.

Komolyam mondom nem emlékszem, hogy kivettem-e, kukába sem találom.

Lehetséges, hogy a kandallóba dobtam és elégett ( mivel a kukánál álltak a többiek ) de valamiért aggódom is , hogy nem-e feljebb csúszott.

Mostam kezet felnyúltam amíg csak tudtam, nem érzek semmit, barátom is megnézett mivel neki hosszabb az ujja.Tudomásom szerint 10cm kb.( ez változó egyénenként) a hüvely, másfele pedig nem tud jutni a tampon.

Mostanáig ezen töröm a fejem, hova lehetett az a tampon.

Nem szeretném ha bennem maradna és elfertőződne.

Szerintetek van okom aggódni, ha nem érzem az ujjaimmal, hogy lenne ott bármi is? Elég szűk vagyok, néha még a felhelyezès is fáj,és nem sikerül, de valahogy mégis aggódom a ténytől, hogy bennem van.


2015. jan. 2. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Biztos nincs benned!:)

Kivetted, csak nem emlékszel rá.

Éreznéd is, ha bent lenne, mert már úgy megszívta volna magát, hogy zavaró lenne, meg aztán nem tud az csak úgy eltűnni.:)

2015. jan. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan, h elfelejtettem, h kivettem.:) De ez a kandallos guszti...
2015. jan. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!