Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hamarosan megjön? Ti mit...

Hamarosan megjön? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok.Kb 1,5 éve van fehér folyásom.Pár hónapja gyakran fáj az alhasam,nem rendszeresen de gyakrabban mint eddig,a melleim,a fejem is fáj és elég gyakran rossz a közérzetem.

Hamarosan meg fog jönni?(Tudom,hogy sokan kérdezik,de én csak azért hogy kb.mire számítsak és legyen-e nálam betét a suliban.)

A válaszokat előre is köszönöm.:)


2010. febr. 4. 12:14
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

én is nagyon sokat olvasok róla a neten,és majdnem minden nap eszembe jut,hogy valyon mikor fog megjönni.

A multkor én is arra gondoltam,hogy lehet pont akkor fog megjönni mikor nem is számítok rá...

2010. febr. 4. 15:54
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem kell mindennap ra gondolni, gondolkozz a tanulason, csaladodon,nem kell ennek ilyen nagy feneket keriteni,ez csak egy termeszetes dolog!Nekem anno eszembe sem jutott volna mindennap ezen gondolkozni, nekem varatlanul jott meg 13evesen es kesz,nem szamitottam ra.22/L
2010. febr. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
ja es meg betetem se semmim se volt:-Dmivel szegeny voltam:-D
2010. febr. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
:D:D
2010. febr. 4. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!