Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hamarosan megjön? Ti mit...

Hamarosan megjön? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok.Kb 1,5 éve van fehér folyásom.Pár hónapja gyakran fáj az alhasam,nem rendszeresen de gyakrabban mint eddig,a melleim,a fejem is fáj és elég gyakran rossz a közérzetem.

Hamarosan meg fog jönni?(Tudom,hogy sokan kérdezik,de én csak azért hogy kb.mire számítsak és legyen-e nálam betét a suliban.)

A válaszokat előre is köszönöm.:)


2010. febr. 4. 12:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges mert abban a korban vagy már, de ezt így senki nem tudja megmondani. Mindenesetre egy betét legyen nálad, hogy ne érjen kellemetlen szituáció. :)
2010. febr. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel "benne vagy a korban" nem árt ha van nálad betét
2010. febr. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Betét nélkül nem menj sehova.Nincs senki akivel ezt megbeszélheted?Főleg anyudra gondolok,jó ha van melletted valaki akitől kérdezhetsz,és segíthet.
2010. febr. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De,anyummal megtudok beszélni dolgokat,de nem mindent.Altalában a barátnőimmel beszélek róla.
2010. febr. 4. 12:38
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Barátnőiddel? Az jó ,akkor vak vezet világtalant ;)
2010. febr. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez pont olyan dolog,amit nem elég a barinővel megbeszélni.Ha tényleg ilyen jó a viszonyotok,akkor nyugodtan fordulj hozzá.Neki is jól fog esni,és biztos részese akar lenni,hogy a kislánya nagylány lett :D
2010. febr. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Végülis igazatok van.;))

De vannak azért olyan dolgok amiket anyummal sem szoktam.("merek")megbeszélni..

2010. febr. 4. 12:47
 8/14 A kérdező kommentje:

Amúgy köszönöm a válaszokat.

Még szivesen fogadok kommenteket.;)

2010. febr. 4. 13:01
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanmár:)

Nem kell parázni,szerintem ne legyen tabu téma köztetek

2010. febr. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Anyámmal én is gátlásos vagyok, ezt a témát én sem feszegettem, amit akartam megkérdeztem. A legtöbb információt én netről szedtem, nagyon sokat olvastam, és összehasonlítottam őket, majd következtettem. Nyáron folyton azon járt az agyam, hogy mikor jön már meg, egyik nap valahogy úgy nem volt eszembe,rá se gondoltam, tuti, hogy akkor jött meg. Mintha érzeke lenni mikor nem számítanak "rá"
2010. febr. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!