Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tehet a nő/lány, akinek...

Mit tehet a nő/lány, akinek túlzott szőrösödése van? (Has, mell, fenék is)

Figyelt kérdés

Endokrinológus csak nőgyógyászatra utalt be és vérvételre.

Hormonszint normális, többletsúly leadva, ennek ellenére nem javult, hanem a romlott a helyzet.

Erre az endokrinológus semmit nem tudott mondani.

Genetika lehet az oka? Mit tegyek? Fogadjam el, és reménykedjek, hátha van olyan férfi/fiú, aki megérti és elfogadja ezt? (ez nem azt jelenti, hogy otthagyom a szőrt, de egy idő után nyilván megnő, szóval valamennyire nyilván látszik)

Végleges szőrtelenítés eszméletlenül drága, nincs annyi pénzem.



2014. dec. 24. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem hormonälis problëma miatt van ez, így még az ipl szőrtelenítës sem hasznält. Marad az ällandó gyantäzäs, szőkítës ahol csak pihësebb. Sok ëvbe telt míg valamennyire sikerült elfogadnom.
2014. dec. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem is gondot okoz, nagyon szoros tipus vagyok, lab, fenek... en tulsulyos vagyok, de amikor enm votlam az akkor is ez volt, egyszeruen genetika nalam szeritnem. alabamat bortvalom, nem birom a gyantzast, unom is faj is, aztan amikor nonek ki a szorok beno a bor ala... ost a fenekemrol magamnak legyantaztam. Kozmetikushoz egek elmenni. Van parom 10 eve, o elfogadta, nem nagyon tetszik neki, de elfogadta. Amugy jol nezek ki, apolt vagyok, jol oltozom, csak ezek a franya szorok... A lenyeg, h indig tele voltam pasikkal, van aki elfogadja, dehat nem kell szorosnek lenni, amit tudsz hasznalj!
2014. dec. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Paleo (tiszta) táplálkozást és mindenféle vegyi anyag kerülését kipróbálhatnád.

Mellette sok tiszta víz fogyasztása, testedzésnek qigong.

2014. dec. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!